Adobe

Компанія SOFTICO є офіційним партнером Adobe в Україні зі статусом Gold Partner. Ви можете купити у нас рішення Adobe, а також отримати консультацію щодо цін, ліцензування та підтримки. Ціна продуктів залежить від моделі ліцензування. Наші фахівці з радістю проконсультують Вас, як оптимальніше всього купити ліцензії Adobe у вашому конкретному випадку.

Корпорація Adobe Systems Inc. є провідним світовим розробником програмних продуктів для будь-якого типу комп’ютерних даних. У цей список входять текстова інформація, графічні зображення, відеофайли і web-вміст. Датою заснування компанії вважається 1982 рік. На даний момент штаб-квартира розташована в місті Сан-Хосе, Каліфорнія.

Програмне забезпечення Adobe представлено широким спектром рішень, популярних у мільйонів фахівців в різних галузях. Більше 90% професійних дизайнерів користуються в своїй повсякденній роботі Adobe Photoshop, настільним редактором растрових зображень. У свою чергу векторний редактор Adobe Illustrator, а також програма верстки Adobe InDesign доповнюють інструментарії дизайнерів і фахівців додрукарської підготовки.

Понад 90% комп’ютерів по всьому світу встановлені такі безкоштовні додатки, як FlashPlayer та Adobe Reader. Одним з найважливіших досягнень вендора є розробка мови опису сторінок PostScript. Він застосовується в багатьох настільних видавничих системах, а також у створенні кросплатформенного формату для електронних документів – PDF (Portable Document Format). Даний тип документів визнаний відкритим стандартом ISO 32000. Максимальний функціонал для роботи з документами і формами PDF пропонує версія Adobe Acrobat Professional. Аналогів багатьом продуктам Adobe Systems не існує.

Adobe Creative Cloud for Teams – це нова модель поставки креативних продуктів Adobe, при якій користувач оплачує річну ліцензію і отримує або окремі програми, або повний набір інструментів для локальної установки з правом на поновлення. Крім того, замовнику Adobe Creative Cloud for Teams надається широкий спектр додаткових хмарних сервісів від Adobe, які спрощують спільну роботу над творчими проектами та допомагають публікувати їх для доступу з різних пристроїв.

У поширенні періодичних електронних видань на планшетні пристрої користувачам допоможе рішення Digital Publishing Suite, яке дозволяє створити єдиний кіоск для монетизації оновлюваних публікацій. Спеціалізована система Adobe Connect націлена на організацію дистанційного корпоративного навчання або відеозустрічей в режимі онлайн.

Купити рішення Adobe