Захист даних світового класу, розроблена для будь-який бізнес-середовища – від однієї робочої станції до всієї корпоративної інфраструктури

SOFTICO – ексклюзивний дистриб’ютор продуктів Acronis на території України.

Acronis встановлює стандарт кібербезпеки завдяки своїм інноваційним рішенням для резервного копіювання, захисту від здирників, аварійного відновлення, зберігання корпоративних файлів, а також для синхронізації та обміну файлами.

Удосконалена удостоєна нагород технологія активного захисту на основі AI, аутентифікацією даних на основі ланцюжка блоків і унікальної гібридної хмарної архітектури, Acronis захищає всі дані в будь-якому середовищі, включаючи фізичні, віртуальні, хмарні, мобільні робочі навантаження і додатки.

Acronis Cyber Protect Backup

Acronis надає найпростіше і найшвидше у світі рішення, що налаштовується для резервного копіювання та відновлення даних, управління сховищем і захисту від шкідливого ПЗ для будь-якої конфігурації системи: фізичних, віртуальних, важливих для бізнесу додатків і багато чого іншого, незалежно від того, де вони знаходяться – всередині компанії, у віддалених системах, у приватних і громадських хмарах або на мобільних пристроях.

Ви можете відправити запит фахівцям нашої служби технічної підтримки і вони допоможуть з налаштуваннями рішень Acronis, розгортанням і дадуть відповідь на всі запитання!

Продукти Acronis

Продукти для корпоративного використання 

Рішення, яке спочатку об’єднує кібербезпека, захист даних і управління для захисту кінцевих точок, систем і даних.

Рішення управління даними: каталогізація архівів, пошук за їх вмістом, доступ до окремих файлів з резервних копій образів дисків, монтування образів систем, як зовнішніх пристроїв.

Рішення для резервного копіювання всіх даних в локальній і віддаленій інфраструктурі, в приватних, і загальнодоступних хмарах, а також на мобільних пристроях.

Комплексне рішення яке захищає і відновлює дані, сервери або цілі центри обробки даних.

Рішення для управління дисками і розділами, що дозволяє створювати, змінювати розмір, переносити, і об’єднувати розділи без втрати данних.

Це надійний засіб знищення даних на жорстких дисках.

Рішення для моніторингу серверів, мереж, додатків, веб-сайтів.

Рішення для створення точного образу диска з обраної вами конфігурації, включаючи операційну систему, конфігураційні файли і додатки.

Локальне рішення для синхронізації корпоративних файлів та їх спільного використання.

Віддалене сховище для резервних копій даних і систем, доступне в будь-який час і в будь-якому місці.

Программный комплекс, предназначенный для предотвращения утечек данных в корпоративных сетях

Продукти для персонального використання

Одно решение, которое объединяет резервное копирование и защиту от вредоносных программ, чтобы защитить от сегодняшних угроз — от несчастных случаев до сбоев и атак.

Рішення для резервного копіювання та відновлення даних.

Рішення для резервного копіювання та відновлення даних.

Продукти Acronis для сервіс-провайдерів

Платформа, яка дозволяє постачальникам послуг надавати кібербезпеку простим, ефективним і безпечним способом.

Запит на консультацію щодо продуктів Acronis

Більш детальну консультацію можна запросити у сертифікованих фахівців компанії SOFTICO з продуктів Acronis заповнивши форму.