Acronis

Компанія SOFTICO є авторизованим дистриб’ютором продуктів Acronis в Україні. Ви можете купити у нас рішення Acronis, а також отримати консультацію з приводу цін, ліцензування та підтримки. Ціна продуктів залежить від моделі ліцензування. Наші фахівці з радістю проконсультують Вас, як оптимальніше всього купити ліцензії Acronis у Вашому конкретному випадку.

Офіційний сайт: www.acronis.com

Провідний розробник системних рішень, призначених для корпоративних і домашніх користувачів, компанія Acronis вийшла на світовий ринок програмного забезпечення близько 10 років тому. Програмне забезпечення Acronis надає можливість здійснювати роботу з жорсткими дисками, створювати резервні копії даних, управління завантаженням операційних систем, редагування носіїв даних, а також знищення зайвої інформації та інші операції.

Продукти Acronis лінійок Acronis Backup і Acronis Backup Advanced надають організаціям передові функції перенесення, захисту і відновлення критично важливої ​​інформації в фізичних, віртуальних і хмарних середовищах. Уніфікована платформа і сучасні запатентовані технології дозволяють рішенням Acronis спрощувати управління і знижувати витрати на IT-інфраструктуру, зменшуючи при цьому термін відновлення даних.

Програмне забезпечення розробника:

Системи Acronis Backup і Acronis Backup Advanced підтримують резервне копіювання та аварійне відновлення для широкого спектру продуктів, які використовуються бізнесом:

  • сервери Windows і Linux,
  • робочі станції Windows і Linux,
  • середовища віртуалізації VMware, Citrix XenServer, Oracle, Red Hat Enterprise Virtualization і Microsoft Hyper-V,
  • корпоративні платформи Microsoft Active Directory, Exchange, SharePoint, SQL Server.

Серед клієнтів компанії Acronis – понад 175 тисяч організацій з 90 країн світу. Численні професійні нагороди, а також належність бізнес-замовників до різних галузей економіки підтверджують універсальність, ефективність і попит програмного забезпечення Acronis.

Купити продукты Acronis