Acronis True Image 2021

Ви можете придбати ліцензії Acronis True Image 2021, звернувшись до відділу продажів SOFTICO. Компанія SOFTICO є авторизованим дистриб’ютором продуктів Acronis в Україні. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію по ліцензуванню, а також професійну технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

Acronis True Image 2021 – одне рішення, яке об’єднує резервне копіювання і захист від шкідливих програм, щоб захистити від сьогоднішніх загроз – від нещасних випадків до збоїв і атак.

Повний опис

Просте, інтуїтивно зрозуміле резервне копіювання та антивірус

Захищає все: фотографії, файли, додатки, системи та пристрої, на яких вони встановлені, за допомогою інтуїтивно зрозумілого інтерфейсу, доступного з будь-якого місця.

Ефективний комплексний захист

Об’єднує надійне резервне копіювання і розширений захист від шкідливих програм в одному повнофункціональному рішенні, усуваючи вартість і складність керування декількома інструментами.

Захист від всіх сучасних кіберзагроз

Зупиняє будь-яку загрозу, що порушує цифрове життя, від збою диска до загублених/украдених пристроїв та новітніх кібератак, зокрема, атак нульового дня.

Подвійний захист

Дозволяє автоматично реплікувати локальну резервну копію в хмарі, щоб завжди була віддалена копія, доступна для відновлення. Дотримання правила резервного копіювання 3-2-1 ніколи не було таким простим!

Клонування активного диску

Можна робити копію системи Windows або Mac, поки вона використовується, без зупинки і перезавантаження. Streamlines переносить всі дані – ОС, файли, програми та налаштування – на більший або швидший диск.

Безперервне резервне копіювання

Можливість працювати, грати або переглядати сторінки за допомогою безперервних резервних копій, які фіксують зміни кожні п’ять хвилин. Резервне копіювання виконується в фоновому режимі, не впливаючи на продуктивність комп’ютера.

Доступ із будь-якого місця

Витяг будь-якого файлу або папки з хмарної резервної копії, з будь-якого комп’ютера або мобільного пристрою.

Відновлення з хмари

Підвищена швидкість, надійність і стабільність відновлення з хмари для підвищення загальної продуктивності завдяки новим технологіям резервного копіювання.

Панель візуального захисту

Контроль всього одразу, включаючи активність резервного копіювання, статистику даних і показники кібербезпеки для всіх пристроїв, за допомогою інтуїтивно зрозумілої онлайн-панелі.

Універсальне відновлення

Легке відновлення системи на тому ж або новому обладнанні за допомогою завантажувальних носіїв і технології впровадження драйверів. Швидке завантаження даних на обрану машину.

Автоматичні мобільні резервні копії

Захист мобільних даних, резервне копіювання на ПК, Mac і NAS запускається автоматично, коли смартфон або планшет підключається до мережі Wi-Fi.

Пауза захисту

Відкладена функція захисту від шкідливих програм одним клацанням миші. Є можливість призупинити на певний час або відновити автоматично при наступному перезапуску.

Центр повідомлень

Функція отримання повідомлень, що відправляються, на панель робочого столу, щоб була можливість відстежувати стан резервних копій і захисту від шкідливих програм, швидко реагувати на будь-які проблеми та отримувати своєчасні поради щодо посилення захисту.

Гнучке керування

Можливість встановити розклад, налаштувати місце призначення і вибрати найкращий тип резервного копіювання – повний образ, інкрементний, диференційний або призначений для користувача.

Швидке або повне антивірусне сканування в будь-який час.

Огляд мобільного резервного копіювання

Перегляд вмісту мобільних резервних копій безпосередньо на локальному ПК або Mac, де зберігаються файли резервних копій.

Відновлення МАС

Легке відновлення даних на новому комп’ютері Mac, навіть якщо вони розподілені по томах APFS у поточній системі.

Архівування

Надана можливість звільнення місця на диску, перемістивши великі або рідко використовувані файли в хмару або на локальний диск, зберігши при цьому легкий доступ за допомогою налаштовуваного ярлика на робочому столі.

Резервне копіювання на основі подій

Можна підключити зовнішній USB-накопичувач і автоматично почати резервне копіювання даних – це один із декількох тригерів подій, які можна обрати, щоб спростити захист даних. Користувачі Mac можуть обрати резервне копіювання в режимі Power Nap.

Антивірусне сканування на вимогу

Швидке сканування файлів або повне сканування системи, щоб все перевірити.

Веб-фільтрація

Блокування шкідливих URL-адрес, які намагаються впровадити шкідливе ПЗ, програми-вимагачі і криптомайнінг у систему в той момент, коли користувач намагається їх відвідати.

Захист відеоконференцзв’язку

Захист даних і конфіденційність від хакерських атак під час проведення відеоконференцій через Zoom, Cisco WebEx або команди Microsoft

Карантин і виключення

Захист пристрою та файлів резервних копій від шкідливих дій. Ізоляція потенційних загроз у карантині, а також контроль списків виключень, які дозволяють затвердженим програмам працювати без перебоїв. Він блокує навіть небачені раніше загрози – перевіряючи кожен файл у режимі реального часу.

Наскрізне шифрування

Захист резервних копій за допомогою шифрування AES-256 корпоративного рівня, що забезпечує конфіденційність даних, чи це локальні, транзитні або хмарні.

Безпечні центри обробки даних

Надано можливість звернення користувача до центрів обробки даних, знаючи, що кожне місце розташування спроектовано з урахуванням найвищого рівня безпеки та включає засоби захисту на місці, такі як збройна охорона, цілодобове відеоспостереження, біометричний доступ, тощо.

Паролі

Зашифровані резервні копії для кожного члена сім’ї, захищені їхнім власним паролем.

Гібридне хмара

Можна зберігати резервні копії в гібридній хмарній інфраструктурі Acronis, знаючи, що їхні центри обробки даних спеціально створені для забезпечення конфіденційності та безпеки даних.

Сигнатурний аналіз

Підтримка захисту в актуальному стані, перевіряючи наявність оновлень у базі даних загроз кожні п’ять хвилин.

Механізм поведінкового аналізу

Виявлення шкідливого ПЗ при його запуску завдяки новому динамічному механізму виявлення, який ідентифікує його на основі того, як ПЗ взаємодіє з комп’ютером Windows

Центр безпеки Windows

Забезпечення відповідності рекомендаціям Widows і сумісності з іншими рішеннями безпеки.

Нотаріальне посвідчення блокчейна

Створення унікального «відбитка пальця» для своїх даних за допомогою Acronis Notary, який генерує сертифікат на основі блокчейна, що дає простий і незаперечний спосіб підтвердити його справжність.

Електронні підписи

Можливість занесення електронних підписів на документах від декількох людей і записів їх в бухгалтерську книгу блокчейна за допомогою Acronis ASign для простого, ефективного і безпечного способу перевірки цілісності угоди.