Acronis Drive Cleanser

Ви можете придбати ліцензії Acronis Drive Cleanser, звернувшись до відділу продажу SOFTICO. Компанія SOFTICO є авторизованим дистриб’ютором продуктів Acronis в Україні. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію щодо ліцензування, а також професійну технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

Acronis Drive Cleanser – це надійний засіб знищення даних на жорстких дисках. Конфіденційна інформація повинна не тільки зберігатися з дотриманням строгих правил, а й надійно знищуватися! Видалення файлів даних засобами операційної системи, форматування розділів жорстких дисків і їх видалення не гарантують неможливості відновлення інформації спеціальними програмними або апаратними засобами. Гарантоване знищення конфіденційної інформації можливо тільки за допомогою спеціально розроблених програм, що реалізують часто досить складні алгоритми. Acronis Drive Cleanser гарантовано знищує дані на вибраних розділах або / і дисках.

Повний опис

Можливості Acronis Drive Cleanser:

– Гарантоване видалення всіх даних і розділів на жорсткому диску

– Можливість – поряд з очищенням – відформатувати диск або розділ диска, або видалити розділ

– Можливість побачити результати виконання сценарію знищення інформації розділу або / і жорсткого диска за допомогою вбудованої програми DiskViewer

– Дуже зручний у використанні інтерфейс в стилі Windows XP у вигляді Майстри підказок

Обмеження демонстраційної версії:

Ви можете оцінити всі можливості по видаленню даних як за допомогою вбудованих, так і власними алгоритмами, але ви не зможете зробити ніяких реальних дій зі знищення інформації. Це означає, що ви можете використовувати демонстраційну версію для навчання роботи з програмою і абсолютно не побоюватися за безпеку ваших даних.