Acronis Cloud Storage

Ви можете придбати ліцензії Acronis Cloud Storage, звернувшись до відділу продажу SOFTICO. Компанія SOFTICO є авторизованим дистриб’ютором продуктів Acronis в Україні. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію щодо ліцензування, а також професійну технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

Acronis Cloud Storage – це підписка на захищене віддалене сховище для резервних копій даних і систем, доступне в будь-який час і в будь-якому місці.

Повний опис

Оформивши підписку на Acronis Cloud Storage, ви отримаєте максимальний захист, перетворивши ваші рішення в гнучке гібридне середовище з величезною кількістю функцій і можливостей, здатне зберігати, створювати копії образів систем, відновлювати віртуальні машини, як на локальному сервері, так і в мережі.

– Незалежно від того, яке рішення для резервного копіювання ви використовуєте, з підпискою Acronis Cloud Storage ви можете запускати процес створення резервних копій одним кліком.

– Acronis пропонує надійне сховище для ваших резервних копій, вам потрібно тільки вибрати обсяг дискового простору, який ви плануєте використовувати. Сервери Acronis надійно захищені передовими технологіями і оснащені новітніми засобами захисту від збоїв і втрат даних, щоб забезпечити доступність документів 99,995% часу.

– Простий і зрозумілий інтерфейс рішення забезпечить моментальне відновлення будь-яких файлів, папок, документів і навіть цілих віртуальних середовищ в кілька кліків.

Новітні можливості на сторожі збереження даних

Компанія використовує для захисту, збереження і конфіденційності надійне шифрування ваших даних ще до переміщення в сховище на етапі створення резервної копії.

Сертифіковані центри обробки даних

Для забезпечення безперебійної роботи, недопущення аварійних ситуацій, компанія використовує 14 центрів обробки даних Acronis рівня 4, технології з сертифікацією SSAE-16.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Аргументи на користь вибору Acronis Cloud Storage

– Просте і універсальне рішення для резервного копіювання в хмару. Продукт Acronis Cloud Storage, розроблений на основі технології Acronis AnyData Engine, являє собою зручне комплексне рішення для резервного копіювання в віддалене хмарне сховище. Просто купіть підписку, виберіть потрібний розмір сховища даних і приступайте до роботи!

– Підтримка стратегії захисту даних «3-2-1». Скористайтеся стратегією захисту даних «3-2-1», щоб уберегти свої дані від катастроф.

– Повна інтеграція. Рішення Acronis Cloud Storage повністю інтегровано з продуктами Acronis Backup і Acronis Backup Advanced. Просто активуйте підписку на Acronis Cloud Storage і керуйте резервними копіями віддалено за допомогою Acronis Backup – додаткових дій не потрібно.

– Відмова від стрічкових носіїв. За результатами опитування, проведеного журналом Redmond Magazine, 75% малих і середніх компаній, що використовують стрічкові носії, щорічно стикаються зі збоями. Навіщо вам ризикувати? Виберіть надійне рішення Acronis для резервного копіювання в віддалене хмарне сховище і працюйте спокійно!