Acronis Cyber ​​Protect

Ви можете придбати ліцензії Acronis Cyber Protect, звернувшись до відділу продажів SOFTICO. Компанія SOFTICO є авторизованим дистриб’ютором продуктів Acronis в Україні. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію по ліцензуванню, а також професійну технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

Acronis Cyber Protect – єдине рішення, яке спочатку об’єднує кібербезпеку, захист даних і керування для захисту кінцевих точок, систем і даних. Інтеграція та автоматизація забезпечують неперевершений захист – підвищення продуктивності і, на додачу, істотно знижують фінансові витрати на покупку ліцензій.

Повний опис

  • Кібербезпека нового покоління

Удосконалений механізм виявлення поведінки на основі ІІ для запобігання атак нульового дня

  • Надійне резервне копіювання і відновлення

Резервне копіювання повного образу і на рівні файлів, аварійне відновлення і збір метаданих для криміналістичної експертизи безпеки

  • Інтегроване управління захистом

Фільтрація URL-адрес, оцінка вразливостей, управління виправленнями та віддалене керування інтегровані і автоматизовані

  • Усунення складності

Традиційний стек продуктів для захисту кінцевих точок не має інтеграції і вимагає набагато більше часу для керування – обслуговування ліцензій, установки оновлень і виправлень, перевірки сумісності після оновлень і керування декількома політиками з використанням безлічі різних призначених для користувача інтерфейсів.

Acronis Cyber ​​Protect пропонує один агент, один інтерфейс керування і одну ліцензію, що усуває складність і ризики, пов’язані з несумісними рішеннями.

Мінімізація інцидентів

Традиційні антивірусні програми і рішення для резервного копіювання не можуть захистити від сучасних кіберзагроз. Антишкідливе ПО, що не інтегроване з резервним копіюванням, не може виявляти загрози у вторинній копії. Резервне копіювання, яка не інтегроване з захистом від шкідливих програм, вразливе для сучасних програм-вимагачів, які відключають і ушкоджують резервні копії.

Acronis Cyber ​​Protect – це механізм виявлення загроз на основі штучного інтелекту, який використовує дані резервного копіювання, щоб підвищити рівень виявлення і уникнути помилкових спрацьовувань. Інтеграція передових засобів захисту від шкідливих програм і резервного копіювання дозволяє автоматично відновлювати пошкоджені дані. Резервні копії захищені від атак на агент і файли резервних копій, забезпечуючи збереження даних.

Підвищення продуктивності

Складний, неінтегрований стек рішень для кінцевих точок вимагає більше часу для вивчення і підтримки і не має переваг в інтеграції і автоматизації.

Об’єднання декількох технологій захисту в одне рішення не тільки збільшує його надійність, але і скорочує час, необхідний для вивчення, розгортання і обслуговування рішення.

Acronis Cyber ​​Protect – це єдине інтегроване рішення, що забезпечує повний захист від сучасних загроз, що дозволяє спростити управління, скоротити непотрібний час адміністрування та знизити сукупну вартість.

Перетворення проблем на можливості

За допомогою одного інтегрованого рішення можна усунути будь-які прогалини у своїй ІТ-інфраструктурі і захисту кінцевих точок, зменшити кількість інцидентів і мінімізувати час реагування на них.

Попереду сучасних загроз

Витрачайте більше часу на загальний стан безпеки, а не на управління складністю захисту.

Проактивний кіберзахист

Уникайте простоїв, запобігайте втрату продуктивності співробітників і витрачайте менше часу на дороге відновлення після успішних атак

Позбавтеся від зайвих витрат

Підвищіть продуктивність команди та уникайте додаткових витрат на обслуговування декількох інструментів

Можливості, розроблені для сучасного захисту

Антишкіливе ПЗ і антивірус

Проактивний захист даних, додатки і системи від складних кібератак. Acronis Cyber ​​Protect забезпечує захист у реальному часі за допомогою технологій статичного і поведінкового евристичного антивіруса на основі штучного інтелекту, захисту від шкідливих програм, програм-шифрувальників і захисту від кріптоджекінга.

Безвідмовне виправлення

Усунення ризику появи непотрібних патчів, що роблять систему непридатною для використання. Перед впровадженням останніх виправлень автоматично створюйте резервні копії образу, що дозволяє легко відновити і повернутися в робочий стан, якщо є проблема з патчами.

Криміналістичне резервне копіювання

Спрощення майбутнього аналізу за рахунок збору цифрових доказів, а саме: дампи пам’яті і інформація про процеси, з резервних копій на рівні дисків. За допомогою режиму судової експертизи Acronis Cyber ​​Protect можна управляти нормативними вимогами і швидше проводити внутрішні розслідування.

Безпечне відновлення

Уникайте повторного зараження шкідливим ПЗ, автоматично встановлюючи виправлення на машину, а потім скануючи систему і створюючи резервні копії образів із використанням останніх визначень захисту від шкідливих програм.

Безперервний захист даних

Захист нових даних. Агент Acronis відстежує кожну зміну, внесену в перераховані програми, і постійно створює їхні резервні копії, щоб останні зміни не загубилися, якщо буде потрібно повторно створити образ машини.

Глобальний моніторинг загроз та інтелектуальні оповіщення

Скористайтеся перевагами глобальної мережі центрів управління кібербезпекою Acronis (CPOC), отримуючи в режимі реального часу попередження про шкідливі програми, вразливості, стихійних лих та інших глобальних подіях, які можуть вплинути на захист даних.

Звітність про відповідність даних і карта захисту даних

Забезпечте складання звітів про відповідність, отримуючи детальну інформацію про збережених даних, і використовуйте автоматичну класифікацію даних для відстеження статусу захисту важливих файлів.

Глобальні і локальні білі списки з резервних копій

Скануйте резервні копії за допомогою передових технологій захисту від шкідливих програм (штучний інтелект, поведінкова евристика тощо) І вносьте в білий список унікальні додатки вашої організації, щоб уникнути помилкових спрацьовувань в майбутньому.

Надійні, перевірені на практиці засоби захисту.

  • 100% виявлення

У сертифікованому тесті VB 100 Acronis виявив 100% шкідливих програм і 0% помилкових спрацьовувань.

  • 0% помилкових спрацьовувань

В тесті AV-Comparatives Acronis виявився одним із чотирьох рішень із нульовою кількістю помилкових спрацьовувань.

  • 100% висока продуктивність

У всіх восьми категоріях продуктивності для AV-TEST Acronis продемонстрував рейтинг продутивності очень швидко.

Незалежно від того, наскільки відмінним може бути кожне окреме рішення, набір інструментів захисту системи і кінцевих точок створить проломи в захисті.

Acronis Cyber Protect – це єдиний підхід, який усуває такі прогалини.