Acronis Cyber ​​Cloud

Ви можете придбати ліцензії Acronis Cyber ​​Cloud, звернувшись до відділу продажу SOFTICO. Компанія SOFTICO є авторизованим дистриб’ютором продуктів Acronis в Україні. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію щодо ліцензування, а також професійну технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

Acronis Cyber ​​Cloud – це платформа, яка дозволяє постачальникам послуг надавати кібербезпеку простим, ефективним і безпечним способом.

За допомогою одного рішення ви і ваші клієнти отримують доступ до служб резервного копіювання, аварійного відновлення, захисту від шкідливих програм і програм-вимагачів на основі AI, засобів безпеки та управління, синхронізації файлів і обміну ними, а також до служб нотаріального завірення файлів та електронного підпису на основі ланцюжка блоків – все це управляється з єдиної консолі.

Acronis Cyber ​​Protect Cloud – це унікальна інтеграція резервного копіювання з повним захистом від шкідливих програм наступного покоління і комплексними інструментами управління кінцевими точками.

Основні характеристики

Резервное копирование и восстановлениеСтворення резервних копій та відновлення

Швидке і надійне відновлення ваших додатків, систем і даних з будь-якого пристрою.

Anti-MalwareAnti-Malware

Нове покоління повнофункціонального захисту від шкідливих програм, а також здирників на основі штучного інтелекту та виявлення криптомайнінга.

Безопасность и управление

Безпека та управління 

Комплексне потужне управління кінцевими точками з простим у використанні інтерфейсом користувача, що дозволяє економити ІТ-ресурси.

Acronis Cyber Backup Cloud захищає будь-яке віртуальне, фізичне і хмарне середовище і дозволяє швидко отримувати додаткові доходи при нульових витратах і бізнес-моделі з оплатою за фактом.

Основні характеристики

Acronis Cyber Backup Cloud надає вам інструменти та опції для захисту будь-якого пристрою шляхом резервного копіювання в будь-яке сховище і відновлення на будь-якій платформі.

Захист будь-якого робочого навантаження
Хмара
– Хмарні ВМ
– Microsoft 365
– G Suite
– Веб-сайти
В-приміщення
– Фізичний
– Віртуальний
– Додатки
– Мобільний
Резервне копіювання в будь-яке сховище
Хмара
– Acronis Cloud Storage
– Google Cloud, Azure, AWS
– Ваш дата-центр
– Стороннє хмарне сховище
В-приміщення
– Acronis Cyber ​​Infrastructure
– Локальні диски
– NAS, SAN