Acronis Snap Deploy

Ви можете придбати ліцензії Acronis Snap Deploy, звернувшись до відділу продажу SOFTICO. Компанія SOFTICO є авторизованим дистриб’ютором продуктів Acronis в Україні. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію щодо ліцензування, а також професійну технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

Acronis Snap Deploy – створює точний образ диска з обраної вами конфігурації, включаючи операційну систему, конфігураційні файли і додатки. Потім виконується одночасне розгортання цього образу на безліч систем, що робить це рішення ідеальним для швидкої установки на “голе залізо” для серверів і ПК.

Повний опис

Основні можливості Acronis Snap Deploy:

Підтримка декількох операційних систем.

Розгортання можна виконувати на сервери Windows і Linux, а також ПК і планшети Windows.

Надзвичайно швидка передача даних.

Централізована консоль управління дозволяє швидко розгорнути один образ на декількох машинах за допомогою одноадресної або багатоадресної передачі.

Підтримка різного обладнання.

Розгортання образу можна виконувати на різне обладнання (наприклад, на інший пристрій). Технологія Acronis Universal Deploy підбирає відповідні налаштування, шар HAL і драйвери для успішного початкового завантаження.

Гнучкі режими розгортання.

Доступні чотири режими розгортання: ручний, автоматичний, по команді користувача і за розкладом. При відсутності доступу до мережі образ можна розгорнути автономно. Крім того, технологія Wake-On-LAN дозволяє автоматично завантажити ПК для розгортання, що допоможе вам дотримуватися встановленого розкладу.

Індивідуальна доробка після розгортання.

Після розгортання Acronis Snap Deploy дозволить вам налаштувати або змінити системні параметри Windows, такі як імена комп’ютерів, IP-адреси, членство в домені і т.д.

Індивідуальні конфігурації для машин.

Для кожного планшета, ПК або сервера можна налаштувати конфігурації і призначити індивідуальні параметри, що дозволить відстежувати статус всіх операцій розгортання, а також контролювати підготовку конфігурацій для нових машин, ідентифікованих по MAC-адресу.

Гнучкі параметри завантаження.

Машини “з голим залізом” можна завантажувати з індивідуально налаштованого завантажувального носія, наприклад CD, DVD, флеш-накопичувача, або за допомогою Acronis PXE Server для завантаження через мережу.