Acronis Monitoring Service

Ви можете придбати ліцензії Acronis Monitoring Service, звернувшись до відділу продажу SOFTICO. Компанія SOFTICO є авторизованим дистриб’ютором продуктів Acronis в Україні. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію щодо ліцензування, а також професійну технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

Acronis Monitoring Service дозволяє ІТ-менеджерам легко здійснювати моніторинг серверів, мереж, додатків, веб-сайтів, а також виявляти проблеми їх функціонування та приймати більш доцільні рішення, що стосуються ІТ.

Повний опис

Швидко. Працюйте з різними сховищами даних або навіть повноцінними IT-сітками, а також швидко переключайтеся між ними.

Просто. Програмне забезпечення, що повністю налаштовується швидкісна і якісна установка, гарантія зручної роботи за допомогою графічного інтерфейсу користувача.

Підтримка безлічі систем. Моніторинг серверів Windows / Linux / віртуальних машин, додатків, мереж, служб і веб-сайтів.

Легкий запуск. Налаштування часу роботи і продуктивності в хвилинах через швидку, повноцінну або ручну установку конфігурації:

  • Інтуїтивно зрозумілий, простий в експлуатації, але в той же час повноцінний робочий інтерфейс.
  • Готове для використання рішення для моніторингу на основі SaaS.
  • Мінімум рутинної установки і додавання завантаженості системі.
  • Спрощена установка агента для Windows і Linux.
  • Відсутність витрат на техобслуговування і покупку устаткування.

Зовнішні синтетичні перевірки. Зовнішні синтетичні перевірки – це набір показників, які дають зрозуміти, як система працює з точки зору кінцевого користувача. Метрики збираються за допомогою зовнішніх даних від державних або приватних агентів.

Моніторинг додатків. Моніторинг додатків – це орієнтований підхід для збору і зберігання даних, що надходять від додатків. Інформація та повідомлення від додатків можуть допомогти усунути проблеми до того, як вони вплинуть на кінцевих користувачів або сторонні системи.

Моніторинг серверів. Acronis пропонує всебічний моніторинг серверів і віртуальних машин для всіх популярних версій Linux і Windows. Будь то локальна система, приватна або загальнодоступна хмара, а також середовище IaaS.

Моніторинг мережі. Зовнішній і внутрішній моніторинг через широкий діапазон мережевих протоколів. Запит пристрою з SNMP GET для перевірки продуктивності та доступності, контролю стану принтера або якості роботи мережевого каналу.