Acronis Cyber Backup Standard

Ви можете придбати ліцензії Acronis Cyber Backup Standard, звернувшись до відділу продажу SOFTICO. Компанія SOFTICO є авторизованим дистриб’ютором продуктів Acronis в Україні. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію щодо ліцензування, а також професійну технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

Acronis Cyber Backup Standard – це саме зручне і швидке рішення для резервного копіювання всіх даних в локальній і віддаленій інфраструктурі, в приватних і загальнодоступних хмарах, а також на мобільних пристроях.

Повний опис

Повний захист корпоративних даних.

Захист гібридної хмарної інфраструктури, в тому числі фізичних систем, віртуальних гіпервізорів і віртуальних машин, хмарних додатків, а також комп’ютерів користувача, ноутбуків і мобільних пристроїв.

Найшвидше відновлення.

Скорочення директивного часу відновлення до декількох секунд за допомогою рішення Acronis Instant Restore, яке запускає резервну копію Windows або Linux в якості віртуальної машини VMware або Hyper-V безпосередньо зі сховища резервних копій без переміщення даних або перекладу обладнання в режим очікування.

Гнучкий вибір варіантів зберігання.

Підвищення відмовостійкості бізнесу за рахунок зберігання резервних копій в мінімум п’яти різних місцях розташування, в тому числі на локальних дисках, пристроях NAS і SAN, стрічкових пристроях, а також в надійному і захищеному сховищі Acronis Cloud Storage.

Зручне управління, що масштабується. 

Зниження навантаження на ІТ-відділ за рахунок резервного копіювання та відновлення всіх робочих навантажень і даних за допомогою уніфікованої веб-консолі управління.

Інноваційний захист даних.

Захист систем від атак програм-вимагачів за допомогою Acronis Active Protection – єдиною технологією резервного копіювання, яка виявляє і запобігає несанкціонованому шифруванню файлів і резервних копій.