TeamViewer

Комплексні рішення для віддаленого доступу, віддаленого моніторингу та віддаленою підтримкою

створює 750 тис. нових унікальних користувачів щоденно

встановлено на понад 2,5 млрд пристроїв

мають більш ніж 45 млн пристроїв онлайн у будь-який час

Компанія SOFTICO є офіційним дистриб’ютором рішень TeamViewer в Україні. Ви можете купити у нас рішення TeamViewer, а також отримати консультацію щодо ціни, ліцензування та підтримки. Ціна продуктів залежить від моделі ліцензування. Наші спеціалісти з радістю проконсультують вас, як найоптимальніше купити ліцензії TeamViewer у вашому конкретному випадку

Рішення для безпечного робочого місця з можливістю мережевого керування

Забезпечують швидке і безпечне підключення пристроїв для всіх. Завдяки інноваціям у технології і неймовірно швидкій і безпечній глобальній мережі ми робимо світ зручніше, прокладаючи шлях до справді глобального робочого простору.

TeamViewer

Комплексне рішення для віддаленого доступу, моніторингу та підтримки, сумісний практично з усіма стаціонарними комп’ютерами і мобільними платформами.

TeamViewer Tensor

“Хмарне” корпоративне рішення для віддаленого підключення, що дозволяє швидко та легко розгортати крупномасштабну інфраструктуру керування IT-системою.

Використовує доповнену реальність і потокове відео високої чіткості з будь-якого смартфона, щоб забезпечити імерсивний віртуальний сеанс віддаленої підтримки.

Допомагає поліпшити якість роботи з TeamViewer, отримувати більше інформації про пристрої і виконувати профілактику для підтримки працездатності всієї компанії.

TeamViewer розширює свій портфель рішень за допомогою успішних технологій, які дають можливість IT-спеціалістам швидше керувати, взаємодіяти та управляти інфраструктурою та користувачами у всьому світі.

Робота у віддаленому режимі

Надайте вашим співробітникам можливість взаємодіяти у будь-який час, за допомогою будь-яких пристроїв і на великій відстані.

Віддалене керування ІТ-середовищем за допомогою доступних інструментів

Оптимізуйте та автоматизуйте стандартні ІТ-завдання, зокрема, моніторинг, захист кінцевої системи, коригування параметрів і створення резервних копій даних за допомогою інструментів TeamViewer Remote Management, легко реалізованих у TeamViewer.

Віддалена підтримка будь-яких систем

Використовуйте інструменти TeamViewer IoT, що дозволяють підвищити інтелектуальний рівень вашої машини або системи за рахунок високої швидкості віддаленого з’єднання і за допомогою вбудованих функцій віддаленої підтримки.

Як рішення TeamViewer дозволяють запобігти викидам CO2

Використання рішень TeamViewer не лише економить час і гроші, але і знижує необхідність поїздок – а значить, дозволяє уникнути викидів CO2. Загалом, рішення TeamViewer допомагають уникнути викидам 37 мегатонн CO2 на рік. Це можна порівняти з викидами повністю заповненого літака A380, що здійснює 7 000 безпосадкових перельотів з Сінгапуру в Нью-Йорк.

Хочете дізнатися більше?

Залиште свої контактні дані та отримайте більше інформації про переваги TeamViewer