TeamViewer

Компанія SOFTICO є офіційним дистриб’ютором продуктів TeamViewer в Україні. Ви можете купити у нас рішення TeamViewer, а також отримати консультацію з приводу цін, ліцензування та підтримки. Ціна продуктів залежить від моделі ліцензування. Наші фахівці з радістю проконсультують Вас, як оптимальніше за все купити ліцензії TeamViewer в вашому конкретному випадку.

Заснована в 2005 р, компанія TeamViewer спеціалізується на технологіях, що використовують хмарні ресурси для надання онлайн-підтримки та взаємодії в реальному часі у всьому світі. Віддалена підтримка, віддалений доступ і спільна робота онлайн більше не просто гучні слова. Вони уособлюють взаємодопомогу, кращу інтеграцію технологій в наше повсякденне життя і створення нових ідей.

Технологія TeamViewer вже застосовувалася для спільного використання в мільярдах випадків, де відстань і час при інших обставинах заважали б досягненню поставлених цілей.

TeamViewer:

  • встановлений на більш ніж 1500000000 пристроїв (кожен пристрій має унікальний ID)
  • створює 750000 нових унікальних користувачів щодня;
  • має понад 20 мільйонів пристроїв онлайн в будь-який час;
  • програмне забезпечення та підтримка більш ніж на 30 мов світу.

Ці вражаючі цифри переконали 90% зі списку найбільших промислових компаній США зупинити свій вибір на TeamViewer для об’єднання колег на всіх платформах і всіх пристроях. Від найбільших бізнесів, для яких TeamViewer – це “нове слово на ринку” до окремих клієнтів, які висловлюють свою любов і вдячність продуктам з різних соціальних каналів майже відразу ж, після того, як їх завантажать.

Завдяки ITbrain (інтегрована платформа управління з віддаленим моніторингом, інвентаризацією і антивірусними функціями) і Monitis (рішення для безагентного моніторингу на базі хмари для веб-сайтів, серверів і додатків) TeamViewer розширює свій портфель рішень за допомогою успішних технологій, які дають можливість IT-фахівцям швидше управляти, взаємодіяти і керувати інфраструктурою та користувачами у всьому світі.

Офіційний сайт: https://www.teamviewer.com/ru/

Купити продукти TeamViewer