SecPoint

Ви можете купити у нас рішення SecPoint, а також отримати консультацію щодо ціни, ліцензування та підтримки. Ціна продуктів залежить від моделі ліцензування. Наші спеціалісти з радостью проконсультируют Вас, как оптимальнее всего купить лицензии SecPoint в вашем конкретном случае.

SecPoint – провідна інноваційна європейська компанія в сфері IT-безпеки зі штаб-квартирою в Копенгагені, Данія.

SecPoint є однією з провідних компаній в області IT-безпеки і пропонує широкий спектр продуктів, включаючи повний захист мережі, міжмережеві екрани, засоби керування додатками, тестування на проникнення і захист веб-сайтів, пропонуючи прості у використанні рішення для будь-яких завдань ІТ-безпеки.

Компанія постачає високоякісні продукти для забезпечення безпеки клієнтам по всьому світу через офіси в Данії, Швеції, Італії, Нідерландах і Греції. Нині SecPoint має більше 500 партнерів по всьому світу, які покладаються на передові продукти SecPoint® IT Security Products для безперебійної роботи бізнесу.

SecPoint покращує і регулярно оновлює рішення для новітніх загроз. Компанія регулярно випускає оновлення прошивки з новими функціями та інструментами, що дуже важливо для забезпечення безперервного захисту без будь-яких додаткових витрат.

SecPoint має десятки нагород від відомих організацій по всьому світу за свої продукти у галузі ІТ-безпеки, зокрема,  від Secus, SC Magazine, журналу Hakin9, Network Security, InfoSecurity Test, DTL, PC World, ProtectStar і багатьох інших.

Працюючи по всьому світу з 1999 року, SecPoint постачає найкращі високотехнологічні продукти безпеки.

Офіційний сайт: https://www.secpoint.com/ 

Купити продукти SecPoint: