EFICAD

Ви можете купити у нас продукти EFICAD, а також отримати консультацію з приводу цін, ліцензування та підтримки. Ціна продуктів залежить від моделі ліцензування. Наші фахівці з радістю проконсультують Вас, як оптимальніше всього купити ліцензії EFICAD у Вашому конкретному випадку.

Рішення компанії EFICAD для 3D-проектування і розробки виробів для меблів та інтер’єру дозволяють створювати і перевіряти продукцію, обмінюватися і керувати даними, а також перетворювати інноваційні ідеї в успішні проекти.
Компанія EFICAD, заснована в 1989 році, почала роботу з CAD / CAM з освітніх продуктів в області механіки.

EFICAD і Dassault Systèmes почали своє партнерство в 2001 році з EFICNSW – механічного програмного забезпечення CAM, яке на сьогоднішній день використовується більш ніж на 2000 навчальних майданчиках у Франції. У 2009 році до рішень SOLIDWORKS, пропонованим EFICAD, додався продукт SWOOD.

На сьогоднішній день EFICAD пропонує своїм замовникам спеціалізоване рішення SWOOD для меблевої промисловості, яке є доповненням до SOLIDWORKS 3D CAD і дозволяє втілювати свої проекти в життя використовуючи середовище SOLIDWORKS.

Купити продукти EFICAD