Adobe Stock

Ви можете придбати ліцензії Adobe Stock, звернувшись до відділу продажу SOFTICO. Компанія SOFTICO є офіційним партнером Adobe в Україні зі статусом Gold Partner. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію щодо ліцензування, а також професійну технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

Adobe Stock – мільйони зображень та відео. Прямо з додатків Creative Cloud!

Повний опис

Нова торгова локальна інфраструктура Adobe Stock містить 45 мільйонів високоякісних фотографій, які пройшли суворий відбір, графічних об’єктів та відео, які можна використовувати в творчих проектах. Оскільки ця платформа інтегрована в Creative Cloud, ви зможете зосередитися безпосередньо на дизайні і витрачати менше часу на пошук матеріалів та управління ними.

Швидкий доступ до матеріалів для творчості, які надихають на створення шедеврів. Використовуйте високоякісні зображення, графіку та відео royalty-free Adobe Stock прямо з ваших улюблених настільних додатків Creative Cloud! При бажанні ви також можете купувати ці ресурси прямо з додатків. Знаходьте та переглядайте ресурси безпосередньо на панелі Creative Cloud Libraries. Ця панель в додатках Adobe Premiere Pro CC, After Effects CC та Animate CC тепер підтримує і роботу з відео.

  • Тепер з підтримкою відео

В Adobe Stock Ви знайдете більше мільйона відеокліпів, які можна використовувати в корпоративних відеороликах, телевізійній рекламі, на веб-сайтах та інших ресурсах. Крім того, ця універсальна бібліотека містить десятки мільйонів фотографій і графіки для створення дизайнів світового класу.

  • Пошук, перегляд та покупка прямо з додатку

Виконуйте пошук ресурсів та переглядайте знайдений контент прямо на панелі Creative Cloud Libraries. Попередньо переглядайте ресурси з водяними знаками, а потім купуйте ліцензії на ці ресурси з високою роздільною здатністю – все це прямо з програми.