Adobe Creative Cloud

Ви можете придбати ліцензії Adobe Creative Suite, звернувшись до відділу продажу SOFTICO. Компанія SOFTICO є офіційним партнером Adobe в Україні зі статусом Gold Partner. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію щодо ліцензування, а також професійну технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

Adobe Creative Cloud – це сервіс, який надає користувачам необмежений доступ до завантаження та встановлення всіх додатків Adobe Creative Suite для настільних систем, а також інших додатків Adobe.

Повний опис

Creative Cloud для робочих груп пропонує представникам творчих професій безліч переваг в роботі:

  • можливість спрощеної взаємодії з колегами;
  • нові можливості проектування веб-сайтів для мобільних пристроїв за допомогою Adobe Muse ™;
  • додаток Creative Cloud Connection для синхронізації настільних систем та спільного доступу до даних;
  • Creative Cloud Training – бібліотеку першокласних навчальних відеороликів, підготовлених провідними партнерами і фахівцями;
  • необмежений доступ до технології цифрової публікації, використовуваної провідними на ринку видавцями при створенні інтерактивного контенту для пристроїв iPad.

Creative Cloud для робочих груп, призначений для ефективної організації спільної роботи представників творчих професій.

Версія Creative Cloud для робочих груп містить: інструменти для настільних систем, онлайн-послуги для публікації та обміну файлами, а також поновлення компонентів і версій одразу після їх виходу. Крім того, вона пропонує спрощене управління віртуальними робочими групами, 100 ГБ хмарного сховища з розрахунку на користувача, послуги підтримки фахівцями, централізоване адміністрування для швидкого і простого розгортання нових робочих місць, централізоване виставлення рахунків та ефективне управління ліцензіями.

До інших нових доповнень до Creative Cloud відноситься оновлення Adobe Muse, додаток для настільних систем, завдяки якому дизайнери можуть створювати веб-сайти професійного рівня на мові HTML без необхідності написання коду. Adobe Muse надає можливість створення унікальних макетів для версій веб-сайтів, призначених для настільних систем, iPhone, iPad та інших мобільних пристроїв. Тепер дизайнери можуть налаштувати кожен аспект взаємодії, як при перегляді сайту на великому моніторі за робочим столом, так і при використанні малого екрану в дорозі.

Новий додаток Creative Cloud Connection для синхронізації з настільними системами дозволяє користувачам автоматично синхронізувати файли з обліковим записом Creative Cloud при їх збереженні в папку на робочому столі або при звичайному перетягуванні. Крім того, новий унікальний компонент Creative Cloud Training (який скоро стане доступним для всіх платних підписок на Creative Cloud) пропонує велику бібліотеку навчальних посібників і пробних версій курсів, запропонованих ведучими партнерами по навчанню (Kelby Training, video2brain і Attain) які сприяють успішному навчанню членів Creative Cloud роботі з доступними інструментами і послугами. Ці обрані партнери разом з компанією Adobe запропонують навчальні відео для міжнародної аудиторії Creative Cloud англійською, японською, французькою, німецькою, іспанською та італійською мовами, причому додаткові мови будуть додані пізніше. Оновлений додаток Adobe Illustrator для підтримки дисплеїв HiDPI (Retina).

Єдиний випуск пакета Digital Publishing

Єдиний випуск пакета DPS значно спрощує процес розробки мобільних додатків, дозволяючи дизайнерам створювати та публікувати цифрові матеріали на пристроях iPad за допомогою магазину Apple App Store, не вказуючи при цьому жодного рядка коду. Завдяки єдиному випуску пакета DPS члени служби можуть випускати поодинокі редакції контенту, в тому числі брошур, каталогів або портфелів робіт з індивідуальним дизайном, та безкоштовно відправляти необмежену кількість додатків в магазин Apple App Store для публікації. В результаті позаштатні дизайнери, проектні бюро і компанії малого та середнього розміру отримують безперешкодний доступ до тих же ключових технологій цифрової публікації, якими користуються провідні видавці по всьому світу.