Somansa

Компанія SOFTICO є ексклюзивним дистриб’ютором програмного рішення компанії Somansa в Україні, Казахстані, Білорусі, Азербайджані, Грузії. Ви можете купити у нас програмні рішення компанії Somansa, а також отримати консультацію з приводу цін, ліцензування та підтримки. Ціна продуктів залежить від моделі ліцензування. Наші фахівці з радістю проконсультують Вас, як найбільш оптимально купити ліцензії програмного рішення компанії Somansa в вашому конкретному випадку.

Somansa є світовим лідером в області безпеки даних та комплаенс. Використовуючи просунуту технологію аналізу пакетів і протоколів, Somansa пропонує комплексне рішення для моніторингу, захисту та виявлення даних з використанням потужної функції пошуку. Маючи більш ніж 10-річний досвід в області безпеки і управління протоколами, Somansa прагне надавати чудові технології і послуги своїм клієнтам у всьому світі.

Somansa надає комплексне DLP рішення для моніторингу, запобігання і виявлення конфіденційних даних. Серед клієнтів Somansa компанії зі списку Fortune 500, малі та середні підприємства в галузі фінансів, охорони здоров’я, виробництва, телекомунікацій / засобів масової інформації, а також державні установи.

Somansa була визнана Gartner Magic Quadrant в звіті Enterprise Data Loss Prevention, а також в огляді продукції SC Magazine для Endpoint DLP.

Купити продукти Somansa