Somansa

Ви можете придбати у нас рішення Somansa, а також отримати консультацію за ціною, ліцензуванню і підтримки. Ціна продуктів залежить від моделі ліцензування. Наші фахівці з радістю проконсультують Вас, як оптимальніше всього купити ліцензії Somansa у Вашому конкретному випадку.

Somansa є світовим лідером в області Безпеки Даних і комплаєнс. Використовуючи просунуту технологію аналізу пакетів і протоколів, Somansa пропонує комплексне рішення для моніторингу, виявлення та захисту даних від витоків з використанням потужної функції пошуку. Маючи більш ніж 10-річним досвідом в області безпеки і управління протоколами, Somansa прагне надавати чудові технології і послуги своїм клієнтам по всьому світу.

Somansa надає комплексне DLP рішення для моніторингу, виявлення та запобігання витоків конфіденційних даних. Серед клієнтів Somansa компанії зі списку Fortune 500, малі і середні підприємствам в галузі фінансів, охорони здоров’я, виробництва, телекомунікацій / засобів масової інформації, а також державні установи.

Somansa була визнана Gartner Magic Quadrant в звіті Enterprise Data Loss Prevention, а також в огляді продукції SC Magazine для Endpoint DLP.

Купити продукти Somansa