Mail-i

Ви можете придбати ліцензії Mail-i, звернувшись до відділу продажу SOFTICO. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію щодо ліцензування, а також професійну технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

Somansa Mail-i – це Network DLP рішення для моніторингу, виявлення та захисту даних в процесі їх руху. Використовуючи технологію аналізу пакетів і протоколів, Somansa Mail-i контролює вихідний мережевий трафік, включаючи електронну пошту, IM, FTP, HTTP / HTTPS, хмарні сервіси, щоб захистити конфіденційні дані компанії, зберігаючи нормативні вимоги і політики. Правила політики можуть застосовуватися для виявлення цінної інформації про компанії та особистої інформації, включаючи відомості про інтелектуальну власність, номери кредитних карт і номери соціального страхування, і можуть бути отримані за допомогою функції швидкого пошуку для перевірки і юридичних доказів.

Повний опис

Somansa Mail-i надає організаціям вдосконалене рішення щодо запобігання втрати мережевих даних (DLP) для захисту конфіденційних даних в процесі їх руху за допомогою функцій Моніторингу, Виявлення, Захисту \ Запобігання та Управління.

Моніторинг:

Мережеві протоколи і конфіденційні дані, включаючи інтелектуальну власність і особисту інформацію, контролюються на предмет витоку даних і відповідності нормативним вимогам. Електронна пошта, повідомлення в месенджерах, HTTP / HTTPS, FTP, Telnet, соціальні мережі, P2P, хмарні сховища і т. д.

Виявлення:

Mail-i надає функцію пошуку для швидкого отримання зареєстрованих конфіденційних даних на основі правил аудиту та юридичних доказів.

Захист \ Запобігання:

Грунтуючись на правилах політики, Somansa Mail-i відстежує і виявляє конфіденційні дані в русі. Політики можуть бути визначені відповідно до галузевих нормативних вимог та внутрішніх політик безпеки, включаючи регулярні вирази, відбитки пальців, зіставлення даних, ключові слова / словники та шаблони, включаючи номери соціального страхування, номери кредитних карт, номери медичних карт.

Управління:

  • Централізоване управління
  • Сповіщення в реальному часі
  • Звітність (комплаенс і аудит)
  • Встановлення правил політик