Adobe Illustrator CС

Ви можете придбати ліцензії Adobe Illustrator CС, звернувшись до відділу продажу SOFTICO. Компанія SOFTICO є офіційним партнером Adobe в Україні зі статусом Gold Partner. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію щодо ліцензування, а також професійну технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

Adobe Illustrator CС – це провідне в галузі середовище для створення векторної графіки, призначеної для різних медіаджерел.

Повний опис

Втілюйте свої ідеї за допомогою фігур, кольорів, ефектів та типографіки. Вільно експериментуйте з перспективою, трасуванням зображень, градієнтами, кистями та обведенням завдяки системі Mercury Performance System, яка дозволяє швидко реалізовувати складні творчі проекти.

Система Mercury Performance System. Точні, швидкі і неймовірно надійні інструменти дозволяють працювати з великими складними файлами завдяки вбудованій підтримці 64-розрядних ОС Mac OS і Windows, оптимізації оперативної пам’яті та продуктивності всієї системи.

Створення візерунків. Легко створюйте колективні векторні візерунки. Вільно експериментуйте з різними типами повторюваних візерунків, які можна відредагувати в будь-який час для створення максимально гнучких макетів.

Трасування зображень. Перетворіть растрові зображення в редаговані вектори за допомогою абсолютно нового механізму трасування. Висока точність ліній, чіткість підгонки та правильні кольори – без використання складних елементів управління.

Ефективний, гнучкий інтерфейс. Новий, оптимізований інтерфейс дозволяє виконувати повсякденні завдання ще швидше. Виконуйте точну вибірку квітів і зручне регулювання яскравості інтерфейсу користувача відповідно до налаштувань інших інструментів Adobe.

Застосування градієнтів до обведень. Застосовуйте градієнти по довжині, ширині обведень або безпосередньо всередині обведення, повністю контролюючи розміщення та прозорість градієнта.

Вбудоване редагування в палітрах. Ефективно редагуйте імена шарів, зразків, кистей, монтажних областей та інших палітр без відкриття додаткових діалогових вікон.

Покращене Гаусове розмиття. Гаусове розмиття і такі ефекти, як накладення тіней і світіння, застосовуються значно швидше. Попередній перегляд в монтажній області замість діалогового вікна дозволяє підвищити точність редагування.

Покращені функції палітри «Колір». Виконуйте більш точну і швидку вибірку в кольорах за допомогою розширюваного колірного спектра в палітрі «Колір». Тепер можна швидше копіювати і вставляти шістнадцяткові значення в інші додатки.

Покращені функції палітри «Трансформування». Здійснюйте швидкий доступ до популярних функцій. «Масштабувати обведення та ефекти» завдяки їх реалізації в палітрі «Трансформування».

Покращені функції палітри «Текст». За допомогою клавіш зі стрілками можна змінювати шрифти для обраного тексту. Гліфи для буквиці, надрядкові знаки та інші символи тепер доступні в єдиній палітрі «Символ».

Приховані інструменти які закріплюються. Відкріплюйте і закріплюйте раніше приховані інструменти, наприклад, «Фігура» і «Перо». Інструменти можна закріплювати горизонтально або вертикально для більш ефективного використання простору.

Робочі простори зі спеціальними областями. Легко переміщайтеся між робочими просторами за допомогою спеціальних областей. Підтримуйте цілісність робочих областей, зберігаючи зміни макета до їх скасування.

Покращені функції панелі «Управління». Швидше знаходьте потрібні елементи за допомогою ефективної панелі «Управління», яка тепер містить узгоджені параметри, елементи управління опорними точками, обтравочні маски, спотворення оболонок та інші функції.

Покращені функції палітри «Прозорість». Створювати та застосовувати непрозорі маски стало простіше завдяки новій кнопці «Створити маску / Звільнити», яка реалізує функцію маски на палітрі «Прозорість».

Реалістичний білий колір полотна. Встановіть білий колір полотна робочої області Illustrator CS6 для швидкої вибірки чистого білого кольору.

Системні вимоги

Windows:

 • Процесор Intel Pentium 4 або AMD Athlon 64
 • Microsoft Windows 7 з пакетом оновлень SP 1 або Windows 8
 • 1 Гб оперативної пам’яті (рекомендується 3 Гб) для 32-розрядної версії; 2 Гб оперативної пам’яті (рекомендується 8 Гб) для 64-розрядної версії
 • 2 Гб вільного простору на жорсткому диску для установки; додатковий вільний простір, необхідний для установки (не встановлюється на знімні пристрої зберігання флеш)
 • Монітор із роздільною здатністю 1024 x 768 (рекомендується 1280 x 800)
 • Для обов’язкової активації програмного забезпечення, підтвердження підписки і доступу до онлайн-послуг потрібно інтернет-з’єднання і реєстрація *.

Mac OS:

 • Багатоядерний процесор Intel з підтримкою 64-розрядних обчислень
 • ОС Mac OS X версії 10.6.8, 10.7 або 10.8
 • 2 Гб оперативної пам’яті (рекомендується 8 Гб)
 • 2 Гб вільного простору на жорсткому диску для установки; додатковий вільний простір, необхідний для установки (не встановлюється на диск, для якого використовується файлова система чуттєва до регістру, або на знімні пристрої зберігання флеш)
 • Монітор із роздільною здатністю 1024 x 768 (рекомендується 1280 x 800)
 • Для обов’язкової активації програмного забезпечення, підтвердження підписки та доступу до онлайн-послуг потрібно інтернет-з’єднання і реєстрація *.

Цей продукт може інтегруватися з окремими серверними онлайн-послугами компанії Adobe та сторонніх компаній або надавати до них доступ. Використання онлайн-послуг Adobe, включаючи послугу Adobe Creative Cloud, доступна тільки користувачам від 13 років і вимагає прийняття додаткових умов використання та політики конфіденційності Adobe в мережі Інтернет. Додатки та онлайн-послуги доступні не у всіх країнах і не всіма мовами, вони можуть підлягати зміні або скасуванню без повідомлення, їх надання може потребувати реєстрації користувача. Крім того, за використання онлайн-послуг або підписку на них може стягуватися додаткова плата.