Adobe Connect

Ви можете придбати ліцензії Adobe Connect, звернувшись до відділу продажу SOFTICO. Компанія SOFTICO є офіційним партнером Adobe в Україні зі статусом Gold Partner. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію щодо ліцензування, а також професійну технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

Adobe Connect є гнучкою системою web-комунікації з високим рівнем інформаційної безпеки.

Повний опис

Adobe Connect надає такі найважливіші функції корпоративної взаємодії, як ділове спілкування і спільна робота співробітників на рівні підприємств, дистанційне навчання, організація широкомасштабних мережевих семінарів і презентацій. Система Adobe Connect базується на технології Adobe Flash і тому дозволяє підключати співробітників до єдиного простору взаємодії через web-браузер з будь-яких пристроїв.

З точки зору ліцензування Adobe Connect- це багатомодульні рішення, тобто варіанти використання системи визначаються складом придбаних ліцензій.
Залежно від потреб організації можливе підключення наступних модулів:

  • Meeting – інструмент проведення віртуальних зустрічей і семінарів, синхронна взаємодія.
  • Training – додаток для організації дистанційного навчання, асинхронна взаємодія.
  • Events – допоміжний модуль для Meeting і Training, що забезпечує автоматичну реєстрацію на семінари, розсилку інформації по учасникам, звітність та іншу діяльність з управління масштабними подіями.
  • Webcast – засіб організації одноразових онлайн-заходів на хостингових ресурсах Adobe.

Adobe Connect надає середовище дистанційної взаємодії, неодноразово визнане Gartner лідером в області web-конференцій, яке успішно використовується для презентації нових кампаній або маркетингових програм, проведення живих конференцій за участю інтернет-аудиторії, записів щотижневих зустрічей директорату або робочих груп, курсів підвищення кваліфікації, обговорення проектів, термінового реагування і т. д.

Численні моделі можливі завдяки надійній платформі передачі вмісту, засобів підготовки інформації, можливостям управління правами користувачів і налаштування параметрів передачі даних в умовах різної пропускної здатності мережі, функції кастомізації та додавання нових додатків, інтеграції в корпоративне середовище і взаємодії з різним відеоустаткуванням.