Adobe Photoshop Elements 15

Ви можете придбати ліцензії Adobe Photoshop Elements 15, звернувшись до відділу продажу SOFTICO. Компанія SOFTICO є офіційним партнером Adobe в Україні зі статусом Gold Partner. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію щодо ліцензування, а також професійну технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

Adobe Photoshop Elements 15 – оновлений засіб для легкої та професійної обробки фотознімків в домашніх умовах.

Повний опис

Photoshop Elements 15 – це програма, яка допоможе фотографам початківцям або звичайним фотолюбителям систематизувати свої фотографії, полегшити роботу зі своїм фотоархівом, а також швидко відредагувати фотографії. За функціоналом цей редактор має дуже великі можливості, хоча і трохи простіший звичного всім Adobe Photoshop CC.

Нові функції, реалізовані у версії 15:

  • Перетворення виразів обличчя. Перетворюйте похмурі обличчя в усміхнені, корегуйте напрям погляду та використовуйте інші маленькі хитрощі, щоб всі люди на фотографіях виглядали якнайкраще.
  • Кероване редагування. Photoshop Elements пропонує 40 покрокових інструкцій в режимі керованого редагування, які допоможуть вам досягти фантастичних результатів.
  • Неймовірний візуальний текст. Дотримуючись простих інструкцій, ви легко перетворите фотографію в цікавий візуальний текст. Потім можна надати тексту рельєфність і використовувати накладення тіней, щоб текст виглядав ще більш об’ємним.
  • Створення колажу ефектів. Проявіть свої творчі здібності – застосуйте відразу кілька ефектів до однієї фотографії.
  • Живі фотографії. Додайте згладжування руху за об’єктом зйомки, щоб створити живий панорамний знімок в русі.
  • Художнє оформлення фотографії. Застосовуйте художні ефекти, додавайте текстури і колірні теми та перетворюйте свої фотографії в унікальні твори мистецтва, які можна продемонструвати в соціальних мережах або в пам’ятному альбомі.
  • По-справжньому унікальні рамки. Створюйте власні рамки для улюблених фотографій, використовуйте їх для оформлення креативних альбомів та діліться ними з іншими користувачами.
  • Створення професійних фотографій одним дотиком. У Organizer та режимі швидкого редагування тепер підтримуються сенсорні функції, ви зможете шукати, сортувати та покращувати фотографії одним дотиком.