Adobe Premiere Elements 15

Ви можете дізнатися ціну і купити ліцензії Adobe Premiere Elements 15 звернувшись до відділу продажу SOFTICO. Компанія SOFTICO є офіційним дистриб’ютором продуктів Adobe Premiere Elements 15 в Україні. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію по ліцензуванню, а також технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

Adobe Premiere Elements 15 – прекрасне програмне забезпечення для нелінійного монтажу та редагування відеоматеріалів.

Повний опис

Adobe Premiere Elements 15 – інтелектуальні автоматизовані можливості дозволяють керувати творчим процесом найзручнішим чином. Ви отримуєте чудову можливість довести до досконалості свої домашні фільми та зробити пам’ятні моменти життя близьких людей в них ще більш яскравими завдяки професійним ефектам.

Переваги Adobe Premiere Elements 15:

  • Створіть фільм професійного рівня в одну мить! Функція програми InstantMovie допоможе моментально змонтувати вибрані вами відеоролики або вибере їх сама, додаючи до них музику, різні ефекти і титри відповідно до рекомендованої теми. Серед тем є варіанти для весілля, дня народження та багатьох інших пам’ятних подій.
  • Ніщо не обмежує вашу фантазію при роботі з Adobe Premiere Elements 15. Програмне забезпечення Adobe Premiere Elements 14 є універсальним і здатне вирішити всі завдання, пов’язані з обробкою відео. Ви зможете повністю зануритися в творчу атмосферу при ручному монтажі роликів або використанні автоматичних засобів. Демонстрація готового фільму може здійснюватися практично на всіх пристроях.
  • Інтелектуальні функції автоматичної корекції допоможуть заощадити ваш час. Adobe Premiere Elements 15 виправить автоматично дефекти освітлення та кольору, прибере ефект тремтіння, збалансує звукові елементи, допоможе обрізати все зайве, залишивши тільки найвдаліші відеоролики
    Об’єднуйте відеоролики простим перетягуванням. Режим швидкого монтажу є спрощений аналог шкали часу. Просто перетягніть мініатюри обраних відеороликів, ефекти і переходи на шкалу сцен та створіть свою неповторну історію.
  • Використовуйте ефекти та переходи як в голлівудських фільмах! Застосувати улюблений кінематографічний стиль до свого фільму дозволяє функція FilmLooks, що дозволяє використовувати спеціальні ефекти і переходи, включаючи найновіші, та комбінувати елементи різних сцен.