Однією з важливих цілей компанії Adobe є об’єднання світового творчого співтовариства, щоб художники могли вчитися один в одного. У зв’язку з цим Adobe запускає нові функції і можливості, які допомагають творчим людям спілкуватися один з одним і розширювати свої знання.

Adobe Fresco

Найближчим часом користувачі Adobe Fresco зможуть транслювати свої роботи в режимі реального часу.

Behance

Завдяки Behance, мільйони творчих особистостей діляться своїми роботами. За допомогою нових інструментів пошуку ви можете шукати зображення з певним стилем, візуальним елементом або шукати анімовані GIF-файли. Фотографи можуть деталізувати пошук знімків з певною експозицією або фокусною відстанню і навіть знайти знімки, зняті певною моделлю фотоапарата.

Creative Cloud

Ви також можете вчитися з Creative Cloud, в якому містяться тисячі підручників і ресурсів, таких як шрифти, кисті і т.д. Зміни, внесені в додаток Creative Cloud, спрощують пошук і управління шрифтами, навігацію по всіх ваших “хмарних документах” і доступ до ресурсів.

InDesign

Нова функція «Поділитися для відгуків» в InDesign спрощує отримання відгуків. Натиснувши всього одну кнопку, вибрані вами користувачі зможуть переглянути ваш документ і залишити про нього відгуки, при цьому ви можете переглядати їх і відповідати на питання.

Creative Cloud Libraries

Creative Cloud Libraries в Spark Post, простий у використанні інструмент за допомогою якого дизайнери можуть ділитися всіма затвердженими шрифтами, кольорами, логотипами та іншими активами.

Premiere Rush

Premiere Rush, додаток для редагування відео, який дозволяє ділитися з багатьма соціальними мережами, каналами, в тому числі і все більш популярним TikTok. За допомогою функції Auto Reframe, ви можете швидко перетворити відео, зняте по горизонталі, наприклад, в вертикальний або квадратний формат. Auto Reframe буде доступний кожному в бета-програмі Rush вже в цьому році.

Select Subject Portrait

Нова програма Select Subject Portrait від Adobe Sensei дозволяє легко деталізувати всю складність волосся одним клацанням миші.

Lightroom

З новими елементами Local Hue користувачі Lightroom можуть вносити дрібні зміни в такі деталі, як тон шкіри, не впливаючи на колір всього зображення. Нова версія дозволяє фотографам експериментувати з різними підходами до редагування одного і того ж зображення необмежену кількість раз. У Lightroom фотографи можуть вже ділитися своїми відредагованими зображеннями в розділі Discover. Коли ви вибираєте опцію «Поділитися змінами», Lightroom автоматично зберігає, як вихідне зображення, так і готову роботу показуючи зміни, які ви вносили.

Photoshop Camera

Завдяки Photoshop Camera, ви можете перетворити зображення – в момент зйомки.

Це всього лише частина оновлень, які компанія Adobe випустила в Creative Cloud, у вас є хороша можливість вивчати улюблені інструменти Creative Cloud, щоб знайти більше нових і корисних функцій.

Джерело Adobe

З питань придбання рішень Adobe звертайтеся до наших фахівців +380 (44) 383 4410 або sales@softico.ua.