Протягом останніх чотирьох років Adobe тісно співпрацює з Microsoft, допомагаючи своїм клієнтам змінити їхній бізнес. Цьогоріч компанія Adobe була визнана кращим партнером Microsoft 2020 року і отримала нагороду Alliance Global ISV Partner.

Adobe належить до провідних світових партнерів Microsoft, підтверджуючи високий рівень інновацій і впровадження клієнтських рішень, заснованих на технологіях Microsoft.

Співпраця Adobe з Microsoft дає компаніям можливість з’єднати досвід і створити персоналізовану взаємодію з клієнтами. Представлені рішення роблять роботу компаній більш продуктивною та ефективною завдяки оптимізованим процесів документообігу та електронного підпису. У всіх галузях промисловості Adobe і Microsoft допомагають компаніям перетворити проблеми на бізнес-перемоги у всіх інтеграціях.

Успішні приклади:

  • Walgreens Boots Alliance створює персоналізовані послуги в галузі охорони здоров’я та торгівлі на основі нових технологій керування клієнтським досвідом і платформи даних.
  • Штат Гаваї забезпечує громадян послугами набагато швидше, досягаючи географічно рассредоточенного населення, покращує досвід і продуктивність державних службовців.
  • AAA Northeast збільшує задоволеність користувачів, використовуючи Adobe Experience Cloud, щоб оперативно отримувати зворотний зв’язок і вплинути на майбутні цифрові досліди.
  • Royal London Mutual Insurance Society Limited використовує Adobe Campaign для отримання доступу до багатоканальним даними клієнтів і забезпечення безперебійної роботи в режимі онлайн і офлайн.
  • Центр виконавських мистецтв в Квінсленді індивідуально взаємодіє з клієнтами, використовуючи Adobe Campaign і Microsoft Dynamics 365.

ІТ-команди легко можуть впроваджувати та керувати інтегрованими продуктами Adobe і Microsoft, розміщеними на Microsoft Azure. Крім того, нещодавно фахівці Adobe додали платформу Adobe Experience Platform і Magento Commerce на Microsoft Azure, а також поліпшили інтеграцію між Marketo Engage і Microsoft Dynamics 365.

Джерело Adobe

За додатковою інформацією та з питань придбання продуктів Adobe звертайтеся до наших спеціалістів +380 (44) 383 4410 або sales@softico.ua.