MSAB

Ви можете купити у нас рішення MSAB, а також отримати консультацію щодо цін, ліцензування та підтримки. Ціна продуктів залежить від моделі ліцензування. Наші фахівці з радістю проконсультують Вас, як оптимальніше всього купити ліцензії MSAB у вашому конкретному випадку.

Офіційний сайт: https://www.msab.com/

MSAB – європейська компанія, відомий лідер в області розробки комплексів для мобільної криміналістики. Заснована в 1984 році в Швеції. Компанія має широку дистриб’юторську мережу по всьому світу і 15 офісів в Європі і США.

Програмні і програмно-апаратні засоби MSAB відомі і використовуються у всьому світі для швидкого вилучення (добування) будь-яких обсягів інформації (в тому числі і для відновлення видалених даних), з можливістю подальшого аналізу з таких пристроїв як: смартфони, відеореєстратори, планшети, GPS- навігатори та інші мобільні пристрої.

Програмне забезпечення XRY активно використовується військовими службами, правоохоронними органами, розвідувальними управліннями та судовими лабораторіями в більш ніж 100 країнах по всьому світу.

Протягом останніх трьох років, компанія MSAB відзначена програмою Deloitte Technology Fast 500 EMEA в якості технологічної компанії, яка домоглася найшвидших темпів зростання річного доходу в регіоні EMEA протягом останніх п’яти років.

Переглянути вебінари MSAB Ви можете за посиланням.

Купити продукти MSAB