Bitdefender

Компанія SOFTICO має статус Country partner по продуктах Bitdefender в Україні. Ви можете купити у нас рішення Bitdefender, а також отримати консультацію щодо ціни, ліцензування та підтримки. Ціна продуктів залежить від моделі ліцензування. Наші спеціалісти з радістю проконсультують вас, как найоптимальніше придбати ліцензії Bitdefender у вашому конкретному випадку.

Компанія Bitdefender SRL заснована в 2001 році у місті Бухарест, Румунія. Изначально компания называлась SOFTWIN и ведет свою историю на IT рынке еще с 1990 года!

Bitdefender працює з державними організаціями, великими підприємствами, МСП і приватними особами в більш ніж 150 країнах. Компанія прагне забезпечити рішення проблем і потреб для кожної з них.

Маючи більш ніж 1600 співробітників і команду з більш ніж 800 інженерів і дослідників, Bitdefender є сьогодні одним із найбільш інноваційних постачальників програмного забезпечення для забезпечення інформаційної безпеки у світі.

Технологічні альянси: Citrix, VMware, Nutanix, Linux Foundation, Microsoft, NETGEAR

Патенти: лише за останні три роки видано 100 патентів на основні технології; ще 230 нині подано на експертизу; 10% патентів належать до алгоритмів машинного навчання для виявлення шкідливих програм та інших онлайн-загроз, методів глибокого навчання і виявлення на основі аномалій, які відіграють життєво важливу роль в активній боротьбі з новими і невідомими погрозами.

Bitdefender виробляє продукти для захисту систем та захисту інформації як для домашнього користування (з розширеним функціоналом), наприклад, Internet Security або Total Security, так і продукти для корпоративного захисту, а саме лінійка GravityZone. У 2015 році Bitdefender офіційно представили нове покоління вищезгаданої корпоративної лінійки, ще більше поліпшивши продуктивність і якість захисту. Плюс від початку 2017 року був оптимізований принципи ліцензування та ціноутворення, що дозволить партнерам Bitdefender в Україні бути максимально конкурентними в угодах із антивірусного захисту.

Із 2017 Bitdefender став першим постачальником систем безпеки, що пропонують гіпервізорний захист, що запобігає складним атакам у центрі обробки даних, пізніше Bitdefender представляє хмарне рішення для виявлення і реагування на кінцеві точки.

У 2018 году Forrester визнав Bitdefender як Лідера в оцінці Forrester WAVE™ для Endpoint Security Suite.

Корпоративні продукти можна придбати як у бандлах, так і побудувати інфраструктуру у вигляді модульної системи із кожного продукту окремо.

Bitdefender GravityZone Business Security – ідеально підходить для малого бізнесу і простих рішень безпеки (Захищає сервери і ПК).

Bitdefender GravityZone Advanced Business Security – рекомендується для компаній середнього розміру, які потребують комплексного захисту (Захищає сервери, ПК, моб. пристрої + пошту Exchange).

Bitdefender GravityZone Elite Security – рекомендовано для середніх і великих компаній, які хочуть серйозний захист від специфічних загроз. Бореться з просунутими погрозами (Захищає сервери, ПК + пошту Exchange).

Bitdefender GravityZone Ultra Security – рекомендовано компаніям, які шукають інтегрований захист кінцевих точок наступного покоління і платформу EDR, яка точно захищає від складних кібер-загроз (Захищає сервери, ПК + пошту Exchange).

Bitdefender GravityZone Enterprise Security – гнучке рішення для великих організацій із центрами обробки даних, що використовують віртуалізацію.

(Кожен пункт може бути придбаний окремо і може бути активований власним ліцензійним ключем)

Нині Bitdefender забезпечує повний спектр захисту вузлів інфраструктури будь-якої компанії для більш ніж 500 мільйонів корпоративних і домашніх користувачів в більш ніж 100 країнах світу. Офіси компанії також розташовані в Англії, Німеччині, Іспанії, США і OAЕ.

Купити рішення Bitdefender для дому

Купити рішення Bitdefender для бізнесу