Bitdefender

Компанія SOFTICO має статус Country partner по рішеннях Bitdefender в Україні. Ви можете придбати у нас рішення Bitdefender, а також отримати консультацію щодо ціни, ліцензування та підтримки. Ціна продуктів залежить від моделі ліцензування. Наші спеціалісти з радістю проконсультують вас, як найоптимальніше придбати ліцензії Bitdefender у вашому конкретному випадку.

Компанія Bitdefender SRL заснована в 2001 році у місті Бухарест, Румунія. Спочатку компанія називалася SOFTWIN і веде свою історію на IT ринку ще з 1990 року.

Bitdefender – світовий лідер у галузі кібербезпеки, який захищає понад 500 мільйонів систем у більш ніж 150 країнах.

Із 2001 року компанія Bitdefender безперервно надає відзначені нагородами продукти для забезпечення безпеки і захисту від загроз фізичним і приватним особам, підприємствам, локальних мереж і хмарних сервісів.

Сьогодні Bitdefender також є провідним постачальником, задіяним у більш ніж 38% світових рішень із безпеки.

Технологічні альянси: Citrix, VMware, Nutanix, Linux Foundation, Microsoft, NETGEAR

Патенти: видано 100 патентів на основні розробленої технології, 230 подані на експертизу, 10% патентів належать до алгоритмів машинного навчання для виявлення шкідливих програм та інших онлайн-загроз, методів глибокого навчання і виявлення на основі аномалій.

Bitdefender створює продукти для захисту систем та захисту інформації як для домашнього користування (з розширеним функціоналом), наприклад, Internet Security або Total Security, так і продукти для корпоративного захисту, а саме лінійка GravityZone. У 2015 році Bitdefender офіційно представили нове покоління GravityZone, ще більше покращивши продуктивність і якість захисту.

З 2017 Bitdefender став першим постачальником систем безпеки, що пропонують гіпервізорний захист, що запобігає складним атакам в центрі обробки даних, пізніше Bitdefender представлив хмарне рішення для виявлення і реагування на кінцеві точки.

У 2018 році Forrester визнав Bitdefender як Лідера в оцінці Forrester WAVE™ для Endpoint Security Suite.

Корпоративні продукти можна придбати як у бандл, так і побудувати інфраструктуру у вигляді модульної системи з кожного продукта окремо.

Bitdefender GravityZone Business Security – ідеально підходить для малого бізнесу і простих рішень безпеки (захищає сервера і ПК).

Bitdefender GravityZone Advanced Business Security – рекомендується для компаній середнього розміру, які потребують комплексного захисту (захищає сервера, ПК, моб. Пристрою + пошту Exchange).

Bitdefender GravityZone Elite Security – рекомендовано для середніх і великих компаній, які хочуть серйозний захист від будь-яких загроз. Бореться з просунутими загрозами (захищає сервери, ПК + пошту Exchange).

Bitdefender GravityZone Ultra Security – рекомендовано компаніям, які шукають інтегрований захист кінцевих точок наступного покоління і платформу EDR, яка точно захищає від складних кіберзагроз (захищає сервера, ПК + пошту Exchange).

Bitdefender GravityZone Enterprise Security – гнучке рішення для великих організацій із центрами обробки даних, що використовують віртуалізацію.

(Кожен пункт може бути придбаний окремо і може бути активований власним ліцензійним ключем)

Купити рішення Bitdefender для дому

Купити рішення Bitdefender для бізнесу