Senhasegura

Ви можете купити у нас рішення Senhasegura, а також отримати консультацію щодо ціни, ліцензування та підтримки. Ціна продуктів залежить від моделі ліцензування. Наші спеціалісти з радістю проконсультують Вас, як найоптимальніше купити ліцензії програмного рішення компанії Senhasegura у Вашому конкретному випадку.

Бразильська компанія Senhasegura, що надежить до групи компаній MT4 Technology, розробляє та надає рішення для керування привілейованим доступом та сесіями (PASM – Privileged Access and Session Management).

Основна мета, яку ставить перед собою Senhasegura при розробці своїх рішень, полягає в тому, щоб зупинити зловживання привілеями як всередині, так і за межами організації, охоплюючи весь життєвий цикл керування привілейованим доступом.

PAM рішення Senhasegura було визнано провідними аналітичними компаніями, зокрема, Gartner, Forrester Research і KuppingerCole. У 2017 році Gartner нагородила Senhasegura знаком Cool Vendor 2017 за здатність інтегрувати рішення PAM з інструментами автоматизації мережі і телекомунікацій. У 2018 році Senhasegura отримали статус «Visionary» в Gartner Magic Quadrant, а в 2020 році Senhasegura вдалося підвищити свій статус до «Challenger».

Купити рішення Senhasegura