Впроваджуйте інновації та покращуйте кожен етап процесу розробки продукції разом з SOLIDWORKS

Компанія SOFTICO є ексклюзивним дистриб’ютором рішень SOLIDWORKS на території України, Молдови та Грузії.

 

Компанія Dassault Systèmes забезпечує людей і компанії віртуальним середовищем для створення стійких інновацій. Провідні рішення компанії допомагають змінити підхід до розробки, виробництва виробів і сервісу. Додатки для взаємодії від Dassault Systèmes сприяють пошуку соціальних інновацій, дозволяючи віртуальному світу покращувати світ реальний. Забезпечуючи підтримку понад 220 тис. клієнтів, Dassault Systèmes працює більш ніж в 140 країнах світу, з компаніями будь-якого розміру і з усіх галузей промисловості.

Рішення для будь-якої компанії

Незалежно від того, чи працюєте ви у великій організації, урядовій установі або у стартапі, рішення SOLIDWORKS можуть допомогти вам втілити в життя ідеї ваших продуктів.

Шукаєете курси SOLIDWORKS?

Оволодійте новими професійними навичками проектування в SOLIDWORKS.

Почніть вже сьогодні!

Нові можливості SOLIDWORKS 2021

SOLIDWORKS 2021 щодня покращує можливості та робочі процеси, які застосовуються для проектування, роботи з документацією, управління даними і перевірки. SOLIDWORKS 2021 забезпечує високу продуктивність і дозволяє швидше виконувати робочі завдання. Вирішуйте більше завдань і швидше створюйте інноваційні проекти, використовуючи SOLIDWORKS 2021.

SOLIDWORKS ДЛЯ РОЗРОБКИ І ПРОЕКТУВАННЯ

SOLIDWORKS® для 3D-проектування і розробки

Рішення світового класу для 2D-креслення і 3D-проектування.

Проектування електричних систем.

Створення і систематизація 3D-приміток.

Проста комунікація і спільна робота під час проектування.

Рішення для науки та освіти.

SOLIDWORKS ДЛЯ КОНТРОЛЮ ТА УПРАВЛІННЯ

Спільна робота.

Управління даними про вироби.

SOLIDWORKS ДЛЯ ІМІТАЦІЙНОГО МОДЕЛЮВАННЯ

Рішення для імітаційного моделювання.

Моделювання потоку рідини, теплообміну і гідродинамічних сил.

Розширені можливості імітаційного моделювання в процесі розробки продуктів.

Прогнозування і запобігання виробничих дефектів із пластику.

SOLIDWORKS ДЛЯ ВИГОТОВЛЕННЯ І ВИРОБНИЦТВА

Об’єднання проектування і виробництва в одній програмі.

Скорочення часу і запобігання помилок під час введення даних.

Спрощене виготовлення і пошук стандартних деталей.

Рішення SOLIDWORKS для 3D-проектування і розробки дозволяють створювати і перевіряти продукцію, обмінюватися і керувати даними, а також перетворювати інноваційні ідеї в успішні проекти.

Зручні рішення SOLIDWORKS® для 3D-проектування і розробки дозволяють створювати і перевіряти продукцію, обмінюватися і керувати даними, а також перетворювати інноваційні ідеї в успішні проекти.

У SOLIDWORKS® CAM на базі CAMWorks використовується технологія на основі правил. Вона дозволяє об’єднати проектування і виробництво в одній програмі, пов’язуючи в одну команду конструкторів і технологів.

Зручне перетворення існуючих 3D-моделей для швидкого створення і оновлення високоякісних графічних зображень 3D-проектів.

Рішення SOLIDWORKS® Electrical спрощують і прискорюють проектування вбудованих електричних систем, надаючи інженерам зручні у використанні спеціалізовані інструменти.

Моделювання потоку рідини, теплообміну і гідродинамічних сил критично важливі для отримання успішних результатів проектування.

SOLIDWORKS Visualize Professional дозволяє підвищити ефективність використання даних CAD за рахунок фотореалістичних зображень, інтерактивних анімацій, панорамних моделей, панорамних моделей, імерсивної віртуальної реальності (VR).

Скорочення часу, необхідного для створення контрольної документації, запобігання помилок при введенні даних, підвищення якості та прискорення виведення продукції на ринок.

Створюйте, упорядковуйте і публікуйте 3D-примітки, включаючи дані 3D-моделей в стандартних форматах.

Рішення SOLIDWORKS® Product Data Management (PDM) допомагають контролювати дані по проектах і безперервно покращувати методи і процеси спільної розробки.

Заздалегідь прогнозуйте ризик браку, усувайте помилки на ранніх стадіях проектування, а в підсумку – підвищуйте якість і скорочуйте цикл розробки.

Моделювання поведінки виробу в реальних умовах під час його проектування підвищує якість продукції, значно скорочує витрати на створення прототипів та фізичні випробування.

Виміряйте вплив проектів на навколишнє середовище протягом всього життєвого циклу виробів, включаючи вплив матеріалів, виробництва, складання, транспортування та утилізації виробів.

Заповніть, будь ласка, форму
і наш фахівець зв’яжеться з Вами протягом 10 хвилин.