Adobe Photoshop CC

Ви можете придбати ліцензії Adobe Photoshop CC, звернувшись до відділу продажу SOFTICO. Компанія SOFTICO є офіційним партнером Adobe в Україні зі статусом Gold Partner. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію щодо ліцензування, а також професійну технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

Adobe Photoshop CC – краще в світі програмне забезпечення по роботі з цифровими зображеннями – містить чудові інструменти, які дозволять вам втілити свої творчі ідеї.

Повний опис

Редагуйте фотографії за допомогою найсучасніших інструментів для роботи з фотографіями.

Створюйте ефектні зображення HDR, чорно-білі зображення та панорами, використовуючи неймовірно точні інструменти.

Розробляйте найсміливіші проекти – ще швидше. Ви зможете навіть анімувати свої ідеї, створюючи приголомшливі відеоролики за допомогою інтуїтивно зрозумілих засобів.

Можливості:

 • Латка з урахуванням вмісту. Використовуйте точний інструмент «Латка з урахуванням вмісту» – новітню функцію, реалізовану на базі технологій редагування з урахуванням вмісту, яка дозволяє вибрати область зразка для створення латки.
 • Механізм Mercury Graphics Engine і підтримка 64-розрядних обчислень. Новий механізм Mercury Graphics Engine дозволяє значно підвищити продуктивність при використанні найважливіших інструментів, а міжплатформенна підтримка 64-розрядних обчислень дозволяє прискорити процеси редагування зображень та обробку великих файлів *.
 • Нові та вдосконалені інструменти дизайну. Створюйте приголомшливі проекти ще швидше. Створюйте узгоджені проекти: застосовуйте стилі тексту, використовуйте векторні шари для застосування обведень і додавання градієнтів в векторні об’єкти, створюйте власні обведення і пунктирні лінії, швидко знаходьте потрібні шари та виконуйте інші завдання.
 • Інтуїтивно зрозумілі інструменти створення відеоматеріалів. Використовуйте потужні інструменти редагування Photoshop для роботи з відзнятим відеоматеріалом. Легко обробляйте кліпи за допомогою повного набору звичних інструментів Photoshop, а також створюйте відеоматеріали, використовуючи інтуїтивно зрозумілий набір інструментів для роботи з відео.
 • Зовнішній модуль Adobe Photoshop Camera Raw 7. Відкрийте для себе всі можливості файлів JPEG і RAW за допомогою покращених функцій обробки і вдосконаленого набору елементів управління; збільшуйте деталізацію в яскравих областях зображення, зберігаючи насичені темні області – і виконуйте інші функції.
 • Абсолютно новий інструмент «Рамка» в Photoshop. Новий швидкий і точний інструмент «Рамка» дозволяє виконувати оборотну обрізку зображень. Керуйте зображеннями на полотні, використовуйте механізм Mercury Graphics Engine для перегляду змін в реальному часі *.
 • Покращена автокорекція. Обробляйте зображення ще швидше за допомогою поліпшених інструментів «Автоматичні криві», «Рівні» та «Яскравість / Контрастність». Відомості про обробку тисяч зображень, відретушованих вручну, можна використовувати для початку роботи над зображенням.
 • Інтелектуальна корекція дисторсії. Легко випрямляйте спотворені зображення на панорамах і фотографіях, знятих за допомогою об’єктивів «фишай» і ширококутних об’єктивів; виконуйте автоматичну корекцію дисторсії за допомогою інструментів, які використовують характеристики конкретної моделі об’єктива.
 • Чудові зображення HDR. Створюйте зображення HDR в будь-яких напрямках – від фотореалізму до сюрреалізму – з винятковою швидкістю і точністю. Досягайте ефектних результатів за допомогою автоматичного видалення «помилкових» зображень та більш точної тональної компресії та налаштування.
 • Багатий набір інструментів малювання. Використовуйте стилі для малювання та створення реалістичних накладень кольорів за допомогою мікс-кисті; налаштовуйте різні параметри кистей для створення реалістичних обведень, малюйте природні зображення, використовуючи розмивні олівці і пастелі, легко створюйте ефект масляної фарби та виконуйте інші функції.
 • Інструменти інтелектуального виділення. Виконуйте точне виділення і створюйте маски для налаштування і збереження кольору шкіри; легко виділяйте складні елементи зображень, наприклад, обличчя і волосся; та використовуйте інші можливості.
 • Маріонеткова деформація. Інструменти для точної зміни елементів допомагають створювати більш привабливі зображення. Наприклад, можна легко випрямити зігнуту руку. Завдяки новому механізму Mercury Graphics Engine маріонеткова деформація дозволяє виконувати редагування ще швидше *.
 • Фонове збереження та автозбереження. Використовуйте функцію автозбереження, щоб зберегти зміни, не відволікаючись від ходу роботи. Продовжуйте роботу навіть при фоновому збереженні великих файлів Photoshop.
 • Нова галерея ефектів розмиття. Легко створюйте фотографічні ефекти розмиття з використанням простого інтерфейсу і зручних засобів управління зображенням. Створюйте ефекти нахилу і зсуву, виконуйте розмиття всього зображення і підвищуйте різкість однієї точки фокусу, а також застосовуйте різні типи розмиття до декількох точок фокусу. Новий механізм Mercury Graphics Engine дозволяє миттєво переглянути результати *.
 • Десятки покращень, запропонованих користувачами. Економте час завдяки більш ніж 65 вдосконаленим ресурсам підвищення продуктивності та інструментам, які забезпечують безмежні можливості для творчості, які були запропоновані користувачами Photoshop на веб-сайтах Facebook, Twitter та інших.
 • Сучасний інтерфейс. Використовуйте новий елегантний інтерфейс Photoshop, який містить темні фонові параметри для створення динамічних зображень, а також сотні покращених функцій для більш зручної і швидкої роботи.
 • Сумісність з мобільними додатками Adobe. Відкрийте нові можливості для творчості, не обмежуючись програмою Photoshop CS6 – використовуйте Adobe Touch Apps і супутні додатки Photoshop (купуються окремо). Інтуїтивно зрозумілі функції сенсорного екрану дозволяють з високою точністю створювати різні творчі проекти **.

*Деякі функції прискорення GPU не підтримуються на Windows XP.

** Робота з додатками для мобільних та планшетних пристроїв вимагає їх окремого завантаження і прийняття додаткових умов використання. Такі додатки можуть бути доступні не у всіх країнах і не всіма мовами, а також підлягати зміні або скасуванню без повідомлення. Крім того, за використання онлайн-послуг можуть вимагати додаткову оплату.