Acrobat Standard DC

Ви можете придбати ліцензії Acrobat Standard DC, звернувшись до відділу продажу SOFTICO. Компанія SOFTICO є офіційним партнером Adobe в Україні зі статусом Gold Partner. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію щодо ліцензування, а також професійну технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

Acrobat Standard DC – створюйте, експортуйте, редагуйте та відстежуйте файли PDF, відкривши їх в будь-якому веб-браузері. Останні версії файлів завжди будуть у вас під рукою незалежно від того, на якому пристрої ви працюєте.

Повний опис

Кращі інструменти для роботи з файлами PDF і самі файли завжди у вас під рукою. Оцініть поєднання можливостей Acrobat і хмарних сервісів Adobe Document Cloud. Доступ до необхідних інструментів можна отримати з настільного комп’ютера, з браузера або з мобільного пристрою. Виконуйте роботу в максимально короткі терміни.

Функції Acrobat Standard DC:

Редагування файлів PDF. Внесення невеликих змін в текст і зображення безпосередньо в файлі PDF. Додавання нових абзаців одним клацанням або дотиком. Виправлення помилок, переупорядкування сторінок і навіть обрізка або заміна фотографій.
Експорт з файлів PDF. Перетворення файлів PDF в вихідні документи Microsoft Office зі збереженням шрифтів, форматування і всього проекту. Перетворення створених матеріалів, що зберігаються в форматі PDF, в зручні для редагування документи Microsoft Word. Перетворення таблиць PDF в зручні для редагування і аналізу таблиці Microsoft Excel в браузері або на мобільному пристрої, навіть при роботі поза офісом. Перетворення документів PDF в форматований файл PPTX, який можна редагувати і змінювати в додатку Microsoft PowerPoint, всього в кілька кліків миші.
Створення файлів PDF. Перетворення документів Word, Excel або PowerPoint в файл PDF, спільне рецензування, захист від редагування та інші функції. Друк файлів практично будь-яких форматів в форматі PDF – для цього достатньо вибрати Adobe PDF в якості принтера. Збереження відсканованих або сфотографованих документів в PDF і перетворення сторінок HTML в PDF-файли.
Заповнення та підписання форм. Перетворення будь-яких паперових і електронних документів в форму PDF. Отриману форму можна заповнити, підписати та відправити з настільного комп’ютера або з браузера. Інструмент «Заповнити та підписати» для заповнення будь-яких документів або цифрових форм. Підпис будь-якого документа, перебуваючи де завгодно. Додавання та надсилання заповненої форми іншим користувачам декількома клацаннями миші. Більше не потрібно друкувати документи.
Об’єднання файлів. Об’єднання декількох файлів (документів, таблиць, повідомлень електронної пошти і т.д.) До загального документ PDF.
Електронні підписи. Надсилання документів на підпис кількома клацанням миші. Одержувачі можуть підписувати документи в будь-якому місці за допомогою браузера або мобільного пристрою. Відстеження непідписаних, підписаних або документів які очікують на підпис.
Захист файлів PDF. Застосування паролів PDF і установка прав для роботи з файлами.
Створення файлів PDF, що відповідають вимогам стандартів. Відповідність вимогам стандартів ISO PDF. Стандартизація повсякденних операцій з форматом PDF та додавання електронних підписів в документи.