Microsoft

Компанія SOFTICO є офіційним партнером Microsoft в Україні зі статусом Gold Partner. Ви можете купити у нас рішення Microsoft, а також отримати консультацію щодо цін, ліцензування та підтримки. Ціна продуктів залежить від моделі ліцензування. Наші фахівці з радістю проконсультують Вас, як оптимальніше всього купити ліцензії Microsoft у вашому конкретному випадку.

Офіційний сайт: https://www.microsoft.com

Корпорація Microsoft – світовий лідер в галузі розробки програмного забезпечення, наданні послуг і розробці інтернет технологій для персональних комп’ютерів, серверів і мобільних пристроїв. Продукти корпорації Microsoft дозволяють істотно підвищити ефективність трудовитрат, а також дають можливість використовувати новітні технології у всіх сферах життя – від ігор і навчання до складних інтелектуальних процесів.

Інформаційні технології безперервно розвиваються і корпорація Microsoft прагне максимально використовувати їх потенціал. Підтримуючи одну з основних ідей Білла Гейтса «комп’ютер на кожен стіл і в кожен будинок», була створена концепція Microsoft.NET, яка відображає тенденції корпорації створити новітні інтернет-технології та інтернет-служби, а також збільшує потенціал людини за допомогою використання сучасного програмного забезпечення завжди , скрізь і на кожному пристрої.

Продуктова лінійка Microsoft включає в себе такі популярні продукти, як Windows і Office, без яких складно уявити функціонування будь-якої організації, так само і більш вузькоспеціалізовані продукти – Microsoft Project, Windows Server, SQL Server, Microsoft Dynamics CRM. Ці та інші продукти Microsoft Ви можете купити в компанії Софтіко, яка має статус Gold Partner корпорації Майкрософт.

Купити продукти Microsoft