ABBYY

Компанія SOFTICO є офіційним дистриб’ютором продуктів ABBYY в Україні. Ви можете купити у нас рішення ABBYY, а також отримати консультацію з приводу вартості, ліцензування та підтримки. Ціна продуктів залежить від моделі ліцензування. Наші спеціалісти з радістю проконсультують Вас, як оптимальніше купити ліцензії ABBYY  у Вашому конкретному випадку.

Офіційний сайт: http://www.abbyy.ua/

ABBYY – міжнародна компанія, один з провідних світових розробників технологій оптичного розпізнавання документів та лінгвістичного програмного забезпечення. Компанія була заснована в 1989 році. До групи компаній ABBYY входять 14 міжнародних офісів, розташованих в Україні, Росії, США, Німеччині, Великобританії, Японії, Австралії, Канаді, Кіпрі та Тайвані. На даний момент в групі компаній ABBYY працює понад 1250 осіб.

Висока якість продуктів ABBYY є результатом наукових досліджень, які компанія веде з дня свого заснування. За роки роботи інвестиції ABBYY в розробку склали більше 4000 людино-років. Завдяки якості, широкої функціональності і простоті експлуатації продукти компанії ABBYY визнані в усьому світі. Їх якість підтверджено численними нагородами від авторитетних міжнародних асоціацій, видань та тестових лабораторій в 25 країнах світу.

Найбільш відомі продукти компанії: система оптичного розпізнавання текстів ABBYY FineReader – світовий лідер за якістю розпізнавання, сімейство електронних словників ABBYY Lingvo для персональних комп’ютерів і для смартфонів, система масового введення в комп’ютер даних з різних форм, заповнених від руки (анкет, бланків, опитувальних листів , заяв і т.д.) ABBYY FlexiCapture.

Купити рішення ABBYY