Вперед до розробки

Розробка стає легкою та захоплюючою завдяки Unity. Приєднуйтесь до мільйонів розробників вже сьогодні!

20+

Розробники на Unity можуть розгортати свої проекти на більш ніж 20 платформах.

3,6 млрд

Завантажень програм зроблено за допомогою Unity на місяць.

82

Зі 100 кращих ігор використовують Unity для розвитку.

Ігри

Використовуючи потужні та всебічні інструменти та сервіси для розробки, випуску та підтримки ігор, ви можете втілити свої найамбіційніші ідеї та створювати чудові ігри для більш ніж 20 різних платформ, охоплюючи мільярди пристроїв по всьому світу. Unity надає можливість не лише створювати ігри, а й розвивати їх, щоб забезпечити довгостроковий успіх та задоволення гравців.

Кіно

Поліпшіть якість кінематографічного чи анімаційного проекту з повнофункціональним набором інструментів для створення тривимірної графіки, симуляцій та рендерингу від Unity. Підходить для проектів будь-якого масштабу та типу, допомагаючи втілити амбітні ідеї у реальність.

Галузь

Використовуйте інструменти корпоративного рівня, які забезпечать всебічну підтримку під час перетворення даних з формату CAD та тривимірних моделей у захоплюючі програми та проекти для будь-яких пристроїв та платформ. Незалежно від мети або типу проекту інструменти Unity зроблять процес розробки більш ефективним і створять дивовижні можливості для втілення в життя ваших ідей.

Про компанію Unity

Unity Technologies – це американська компанія, заснована в 2004 році. Вона відома своїм багатоплатформовим ігровим двигуном Unity, який широко використовується для розробки відеоігор, віртуальної та доповненої реальності, симуляторів та інтерактивних програм.

Продукти Unity дозволяють створювати не тільки розважальний контент, але й інноваційні RT3D-додатки, здатні покращити робочі процеси практично в будь-якій галузі.