Corel

Компанія SOFTICO є офіційним дистриб’ютором продуктів Corel в Україні. Ви можете купити у нас рішення Corel, а також отримати консультацію з приводу цін, ліцензування та підтримки. Ціна продуктів залежить від моделі ліцензування. Наші фахівці з радістю проконсультують Вас, як оптимальніше всього купити ліцензії Corel у Вашому конкретному випадку.

Заснована в 1985 році корпорація Corel є одним з десятка найвідоміших в світі розробників програмного забезпечення. Її розробки – це широкий спектр багатофункціональних програм, основне призначення яких можна розділити на чотири основні сегменти ринку: це графіка для ПК, редагування цифрових зображень, різні офісні програми, а також інструменти в мультимедіа сфері для створення різних малюнків і зображень. Придбана Corel ліцензія може гарантувати вам стабільну роботу, грамотну технічну підтримаю і, звичайно ж, гарантію на будь-який з продуктів.

C Августа 2016 року Mindjet MindManager є частиною компанії Corel Corporation.

Протягом розробки програмного забезпечення, корпорація Corel враховує різні специфічні і потреби організацій, що постійно розвиваються: середнього і малого бізнесу і індивідуальних користувачів. Організації віддають перевагу перевіреним альтернативам в заміну дорогим і морально застарілим програмам, а також пропонує якісні і в той же час прості в застосуванні продукти corel виключно власного створення.

Популярне програмне забезпечення розробника:

  • Corel WordPerfect Office – комплексний офісний пакет, створений для організацій різної величини, яким необхідний надійний текстовий процесор, додаток для підготовки презентацій і додаток для здійснення роботи з електронними таблицями.
  • Corel Paint Shop Pro Photo – професійна програма створена для роботи з цифровими фотографіями.
  • Corel Painter – найпотужніший редактор для малювання, а також створення ілюстрацій, грунтуючись на базі технології Natural-Media.
  • CorelDRAW Graphics Suite – являє собою повний графічний пакет, який дозволяє працювати над різноманітними проектами, починаючи від створення логотипів з web-графікою і закінчуючи багатосторінковими маркетинговими брошурами.
  • Mindjet продукти
  • Лицензії для академічних організацій

Завдяки всім цим продуктам, які переведені на 17 мов, компанія Corel повністю заслуговує отримане міжнародне визнання в якості розробника високопродуктивного програмного забезпечення.

2003 рік ознаменувався для корпорації тим, що вона увійшла до складу компанії Vector Capital, проте мало що змінилося і корпорація продовжує роботу під своїм брендом.

Продукти Corel