Corel

Компанія SOFTICO є офіційним партнером Corel в Україні зі статусом SILVER PARTNER. Ви можете купити у нас рішення Corel, а також отримати консультацію щодо цін, ліцензування та підтримки. Ціна продуктів залежить від моделі ліцензування. Наші фахівці з радістю проконсультують вас, як оптимальніше всього купити ліцензії Corel у вашому конкретному випадку.

Заснована в 1985 році корпорація Corel є одним з десятка найвідоміших в світі розробників програмного забезпечення. Її розробки – це широкий спектр багатофункціональних програм, основне призначення яких можна розділити на чотири основні сегменти ринку: це графіка для ПК, редагування цифрових зображень, різні офісні програми, а також інструменти в мультимедіа сфері для створення різних малюнків і зображень. Придбана Corel ліцензія може гарантувати вам стабільну роботу, грамотну технічну підтримаю і, звичайно ж, гарантію на будь-який з продуктів.

C серпня 2016 року Mindjet MindManager є частиною компанії Corel Corporation.

Протягом розробки програмного забезпечення, корпорація Corel враховує різні специфічні і потреби організацій, що постійно розвиваються: середнього і малого бізнесу і індивідуальних користувачів. Організації віддають перевагу перевіреним альтернативам в заміну дорогим і морально застарілим програмам, а також пропонує якісні і в той же час прості в застосуванні продукти corel виключно власного створення.

Купити продукти Corel