ESET

Компанія SOFTICO є офіційним дистриб’ютором ESET в Україні зі статусом Elite Partner. Ви можете придбати у нас рішення ESET, а також отримати консультацію щодо цін, ліцензування та підтримки. Ціна продуктів залежить від моделі ліцензування. Наші фахівці з радістю проконсультують Вас, як оптимальніше всього купити ліцензії ESET у Вашому конкретному випадку.

Компанія ESET надає якісні та ефективні рішення для домашніх і корпоративних користувачів, здатні виявляти і знешкоджувати відомі й нові види загроз.

Продуктова лінійка ESET включає в себе широкий асортимент рішень для захисту робочих станцій, серверів і мобільних пристроїв під управлінням різних операційних систем і платформ. Висока здатність виявлення і мінімальне споживання системних ресурсів забезпечують продуктам ESET широку популярність у всьому світі, а також регулярні визнання незалежних експертів і авторитетних видань.

Заснована в 1992 році, компанія ESET сьогодні має розширену партнерську мережу і представництва в більш ніж 180 країнах світу. Головний офіс компанії знаходиться в Братиславі, Словаччина. Компанія ESET включена в список компаній, що найбільш розвиваються, в сфері високих технологій згідно з рейтингом Deloitte Technology Fast 50 в ЕМЕА регіоні, що включає в себе Європу, Близький Схід і Африку. У 2010 році аналітики Gartner включили компанію ESET в «Magic Quadrant for Endpoint Protection Platforms» і визнали продукти ESET кращими рішеннями для корпоративного сектора.

ESET в Україні
Більше 5 років продукти ESET офіційно представлені на території України. Починаючи з 2005 року, користувачі мають можливість безкоштовно звернутися за допомогою до служби технічної підтримки ESET в Україні, а також пройти курси навчання продуктами компанії ESET. Користувачами ESET є найбільші українські та міжнародні компанії і організації.

Купити продукти ESET