Купити продукти Occipital

Компанія SOFTICO є офіційним дистриб’ютором продуктів Occipital в Україні. Ви можете купити у нас рішення Occipital, а також отримати консультацію з приводу цін, ліцензування та підтримки. Ціна продуктів залежить від моделі ліцензування. Наші фахівці з радістю проконсультують Вас, як оптимальніше всього купити ліцензії Occipital в вашому конкретному випадку.

Occipital заснована в 2008 році, вона є творцем RedLaser, додатки для сканування штрих-кодів (викупленого eBay в 2010 році), а також Panorama, одного з найпопулярніших додатків для панорамних знімків (понад 7 мільйонів завантажень).

В даний момент Occipital займається розробкою цифрових версій додатків. Їх розробки – 360Verse і 360 Panorama – можуть зчитувати зображення і створювати карти в режимі реального часу.

Ще недавно у них з’явився новий проект ManCTL. Творцем проекту ManCTL є компанія Skanect, європейський провайдер програмного забезпечення для 3D сканування. Розроблена в 2011 році розробка 3D сканування ManCTL дозволяє перетворити камери Microsoft Kinect або Asus Xtion в найдешевший сканер, здатний створювати різнокольорові 3D моделі реальної місцевості протягом всього декількох хвилин.

Офіційний сайт: http://occipital.com/