Приєднуйся до команди

SOFTICO

Наша компанія стрімко зростає, додаються нові IT-рішення, відкриваються нові напрямки та вдосконалюються існуючі процеси, тому ми завжди в пошуках талантів. Хочеш стати частиною нашої команди? Для досягнення своєї мети нам потрібні найкращі, найталановитіші, найперспективніші працівники на українському ринку праці.

ПЕРЕВАГИ РОБОТИ В SOFTICO

Ми цінуємо знання, досвід, нові ідеї та потенціал кожного члена нашої команди. Саме тому ми інвестуємо ресурси у комфорт, навчання та розвиток працівників.

Участь у міжнародних конференціях

Чай/кава

Корпоративні заходи та тімбілдинг

Немає
дресс-коду

Оплата
лікарняних

Вихідні
згідно з КЗоТом

Перспективи
кар’єрного росту

Заняття
йогою

КОЛЕГИ

SOFTICO – це молода, креативна, цілеспрямована і дуже амбітна команда. Всі умови в нашому офісі сприяють збереженню високого рівня ефективності роботи команди, що дозволяє кожному співробітнику відчути всі переваги роботи у великому дружньому колективі.

Якими були твої перші кроки в SOFTICO?

“Я стала частиною команди ще у 2017 році, коли потрібно було поєднувати навчання в магістратурі із роботою. Для мене, як гуманітарія, стало справжнім викликом осягнути абсолютно нову інформацію про види ліцензування, специфічну термінологію, технічний функціонал продуктів і безпосередньо особливості роботи в ІТ. Отже, першим кроком, як і у багатьох, стало навчання і занурення в безодню нескінченної інформації”.

Інна, менеджер відділу логістики

У чому плюси і мінуси роботи менеджера з продажу?

“Найбільший плюс – це партнери. Чесно, я своїх обожнюю, всіх без виключень, ну, можливо, когось більше, когось менше. У менеджерів немає одноманітних робочих днів, кожен день приносить щось нове, поміж робочих питань є дуже багато веселих моментів. Сумно ніколи не буває. Також не передати те відчуття, коли ти бачиш результат вашої спільної роботи з партнером. Приємно, коли всі задоволені – і клієнт, і партнер, і ми”.

Світлана, менеджер відділу продажу

Як довго ти працюєш у сфері IT?

“У сфері IT я з 2018 року, коли приєднався до команди SOFTICO. До цього я працював інженером-конструктором у виробничих компаніях. Спочатку я дуже багато навчався онлайн, потім поїхав на тижневе навчання до Франції. За час моєї роботи в компанії, я відвідав такі конференції, як: SOLIDWORKS Forum Russian 2018 у Москві та  SOLIDWORKS SUMMIT UKRAINE 2019 у Києві. Також був спікером на 3DEXPIRIENCE Wourld 2020, у Нешвіллі, США”.

Олександр, інженер САПР-напрямку


ВАКАНСІЇ В SOFTICO

У продуктовому Портфелі компанії представлено більш ніж 400 вендорів, серед яких: Microsoft, Bitdefender, Tableau, TeamViewer, IRIS, ESET, ABBYY, Adobe, Acronis, Dassault Systemes, Nemasis та інші. Ми активно шукаємо крутих фахівців і запрошуємо приєднатися до нашої команди.

Надіслати резюме
Надіслати резюме
Надіслати резюме
Надіслати резюме

Ти не знайшов свою вакансію?

Надсилай своє резюме сюди, можливо, зараз у наших планах новий напрямок і саме твій досвід буде корисний для нас.

Надіслати резюме