Приєднуйся до команди

SOFTICO

Наша компанія стрімко зростає, додаються нові IT-рішення, відкриваються нові напрямки та вдосконалюються існуючі процеси, тому ми завжди в пошуках талантів. Хочеш стати частиною нашої команди? Для досягнення своєї мети нам потрібні найкращі, найталановитіші, найперспективніші працівники на українському ринку праці.

ПЕРЕВАГИ РОБОТИ В SOFTICO

Ми цінуємо знання, досвід, нові ідеї та потенціал кожного члена нашої команди. Саме тому ми інвестуємо ресурси у комфорт, навчання та розвиток працівників.

Участь у міжнародних конференціях

Чай/кава

Корпоративні заходи та тімбілдинг

Немає
дресс-коду

Оплата
лікарняних

Вихідні
згідно з КЗоТом

Перспективи
кар’єрного росту

Заняття
йогою

КОЛЕГИ

SOFTICO – це молода, креативна, цілеспрямована і дуже амбітна команда. Всі умови в нашому офісі сприяють збереженню високого рівня ефективності роботи команди, що дозволяє кожному співробітнику відчути всі переваги роботи у великому дружньому колективі.

Якими були твої перші кроки в SOFTICO?

“Я стала частиною команди ще у 2017 році, коли потрібно було поєднувати навчання в магістратурі із роботою. Для мене, як гуманітарія, стало справжнім викликом осягнути абсолютно нову інформацію про види ліцензування, специфічну термінологію, технічний функціонал продуктів і безпосередньо особливості роботи в ІТ. Отже, першим кроком, як і у багатьох, стало навчання і занурення в безодню нескінченної інформації”.

Інна, менеджер відділу логістики

У чому плюси і мінуси роботи менеджера з продажу?

“Найбільший плюс – це партнери. Чесно, я своїх обожнюю, всіх без виключень, ну, можливо, когось більше, когось менше. У менеджерів немає одноманітних робочих днів, кожен день приносить щось нове, поміж робочих питань є дуже багато веселих моментів. Сумно ніколи не буває. Також не передати те відчуття, коли ти бачиш результат вашої спільної роботи з партнером. Приємно, коли всі задоволені – і клієнт, і партнер, і ми”.

Світлана, менеджер відділу продажу

Як би ти пояснив, чим займається Business Developer Manager (BDM)?

“BDM сприяє тому, щоб люди купували та використовували продукти, за які він відповідає. Для цього проводяться зустрічі, презентації, навчання та вебінари для партнерів, а також для клієнтів. Ще цей спеціаліст допомагає відділу маркетингу у підготовці маркетингових матеріалів, та рекламних заходів”.

Артем, BDM департаменту інформаційної безпеки

Як довго ти працюєш у сфері IT?

“У сфері IT я з 2018 року, коли приєднався до команди SOFTICO. До цього я працював інженером-конструктором у виробничих компаніях. Спочатку я дуже багато навчався онлайн, потім поїхав на тижневе навчання до Франції. За час моєї роботи в компанії, я відвідав такі конференції, як: SOLIDWORKS Forum Russian 2018 у Москві та  SOLIDWORKS SUMMIT UKRAINE 2019 у Києві. Також був спікером на 3DEXPIRIENCE Wourld 2020, у Нешвіллі, США”.

Олександр, інженер САПР-напрямку


ВАКАНСІЇ В SOFTICO

У продуктовому Портфелі компанії представлено більш ніж 400 вендорів, серед яких: Microsoft, Bitdefender, Tableau, TeamViewer, IRIS, ESET, ABBYY, Adobe, Acronis, Dassault Systemes, Nemasis та інші. Ми активно шукаємо крутих фахівців і запрошуємо приєднатися до нашої команди.

Надіслати резюме
Надіслати резюме
Надіслати резюме

Ти не знайшов свою вакансію?

Надсилай своє резюме сюди, можливо, зараз у наших планах новий напрямок і саме твій досвід буде корисний для нас.

Надіслати резюме