Приєднуйся до
команди

SOFTICO

Наша компанія стрімко зростає, додаються нові IT-рішення, відкриваються нові напрямки та удосконалюються існуючі процеси, тому ми завжди у пошуках талантів. Бажаєш стати частиною нашої команди? Для досягнення своєї мети нам потрібні найкращі, найталановитіші, найперспективніші працівники на українському ринку праці.

ПЕРЕВАГИ РОБОТИ В SOFTICO

Ми цінуємо знання, досвід, нові ідеї та потенціал кожного члена нашої команди. Саме тому ми інвестуємо ресурси в комфорт, навчання та розвиток співробітників.

Участь у міжнародних конференціях

Чай/кава

Корпоративні заходи та тимбілдинг

Жодного
дрес-коду

Оплата
лікарняних

Вихідні
згідно з КЗпП України

Перспективи кар’єрного росту

Заняття
йогою

КОМАНДА

SOFTICO – це молода, креативна, цілеспрямована і дуже амбітна команда. Всі умови в нашому офісі сприяють збереженню високого рівня ефективності роботи команди і дозволяють кожному співробітнику відчути всі переваги роботи у великому дружньому колективі.

Якими були твої перші кроки у SOFTICO?

“Я стала частиною команди ще у 2017 році, коли потрібно було поєднувати навчання у магістратурі з роботою. Для мене, як гуманітарія, стало справжнім викликом збагнути абсолютно нову інформацію про види ліцензування, специфічну термінологію, технічний функціонал продуктів та безпосередньо особливості роботи в ІТ. У результаті, першим кроком, як і у багатьох, стало навчання та занурення у безодню інформації”.

Інна, менеджер відділу логістики

У чому плюси та мінуси роботи менеджера з продажу?

“Найбільший плюс – це партнери. Чесно, я своїх обожнюю, всіх без винятків, ну, можливо, когось більше, когось менше. У менеджерів немає одноманітних робочих днів, кожен день приносить щось нове, окрім робочих питань є дуже багато веселих моментів. Сумно ніколи не буває. Також не передати почуття, коли ти бачиш результат вашої спільної роботи з партнером. Приємно, коли всі задоволені – і клієнт, і партнер, і ми”.

Світлана, керівник відділу продажу

Як довго ти працюєш у сфері ІТ?

“У сфері ІT я з 2018 року, коли приєднався до команди SOFTICO. До цього я працював інженером-конструктором у виробничих компаніях. Спершу я дуже багато навчався онлайн, потім поїхав на тижневе навчання до Франції. За час моєї роботи в компанії, я відвідав такі конференції, як: SOLIDWORKS Forum Russian 2018 у Москві та SOLIDWORKS SUMMIT UKRAINE 2019 у Києві. Також був спікером на 3DEXPIRIENCE Wourld 2020, у Нешвіллі, США“.

Олександр, інженер САПР-направлення

ВАКАНСІЇ У SOFTICO

У продуктовому Портфелі компанії представлено більш ніж 400 вендорів, серед яких: Microsoft, Bitdefender, Tableau, TeamViewer, IRIS, ESET, Telia, ABBYY, Adobe, Corel, Dassault Systemes та інші. Ми активно шукаємо крутих фахівців і запрошуємо приєднатися до нашої команди.

Не знайшов потрібну вакансію?

Надсилай своє резюме сюди, можливо, зараз у наших планах новий напрямок і саме твій досвід буде корисний для нас.