Приєднуйся до
команди

SOFTICO

Наша компанія стрімко зростає, додаються нові IT-рішення, відкриваються нові напрямки та удосконалюються існуючі процеси, тому ми завжди у пошуках талантів. Бажаєш стати частиною нашої команди? Для досягнення своєї мети нам потрібні найкращі, найталановитіші, найперспективніші працівники на українському ринку праці.

ПЕРЕВАГИ РОБОТИ В SOFTICO

Ми цінуємо знання, досвід, нові ідеї та потенціал кожного члена нашої команди. Саме тому ми інвестуємо ресурси в комфорт, навчання та розвиток співробітників.

Участь у міжнародних конференціях

Чай/кава

Корпоративні заходи та тимбілдинг

Жодного
дрес-коду

Оплата
лікарняних

Вихідні
згідно з КЗпП України

Перспективи кар’єрного росту

Заняття
йогою

КОМАНДА

SOFTICO – це молода, креативна, цілеспрямована і дуже амбітна команда. Всі умови в нашому офісі сприяють збереженню високого рівня ефективності роботи команди і дозволяють кожному співробітнику відчути всі переваги роботи у великому дружньому колективі.

Какими были твои первые шаги в SOFTICO?

“Я стала частью команды еще в 2017 году, когда нужно было соединять учёбу в магистратуре с работой. Для меня, как гуманитария, стало настоящим вызовом постичь абсолютно новую информацию о видах лицензирования, специфическую терминологию, технический функционал продуктов и непосредственно особенности работы в ИТ. В итоге, первым шагом, как и у многих, стало обучение и погружение в бездну информации”.

Инна, менеджер отдела логистики

В чем плюсы и минусы работы менеджера по продажам?

“Самый большой плюс – это партнеры. Честно, я своих обожаю, всех без исключений, ну, может быть, кого-то больше, кого-то меньше. У менеджеров нет однообразных рабочих дней, каждый день приносит что-то новое, кроме рабочих вопросов есть очень много веселых моментов. Грустно никогда не бывает. Также не передать то чувство, когда ты видишь результат вашей общей работы с партнёром. Приятно, когда все довольны – и клиент, и партнер, и мы”.

Светлана, менеджер отдела продаж

Как долго ты работаешь в сфере ИT?

“В сфере ИT я с 2018 года, когда присоединился к команде SOFTICO. До этого я работал инженером-конструктором в производственных компаниях. Сначала я очень много учился онлайн, потом поехал на недельное обучение во Францию. За время моей работы в компании, я посетил такие конференции, как: SOLIDWORKS Forum Russian 2018 в Москве и  SOLIDWORKS SUMMIT UKRAINE 2019 в Києве. Также был спикером на 3DEXPIRIENCE Wourld 2020, в Нэшвилле, США”.

Александр, инженер САПР-направления

ВАКАНСІЇ У SOFTICO

У продуктовому Портфелі компанії представлено більш ніж 400 вендорів, серед яких: Microsoft, Bitdefender, Tableau, TeamViewer, IRIS, ESET, Telia, ABBYY, Adobe, Corel, Dassault Systemes та інші. Ми активно шукаємо крутих фахівців і запрошуємо приєднатися до нашої команди.

Ти не знайшов вакансію?

Надсилай своє резюме сюди, можливо, зараз у наших планах новий напрямок і саме твій досвід буде корисний для нас.