Symantec

Компанія SOFTICO є офіційним партнером компанії Symantec в Україні. Ви можете купити у нас рішення Symantec, а також отримати консультацію щодо цін, ліцензування та підтримки. Ціна продуктів залежить від моделі ліцензування. Наші фахівці з радістю проконсультують Вас, як оптимальніше всього купити ліцензії Symantec у вашому конкретному випадку.

Компанія Symantec була заснована в квітні 1982 року і на сьогоднішній день має всесвітню популярність.

Клієнти різних масштабів стикаються з однією суттєвою проблемою: необхідність забезпечення та управління величезною кількістю інформації. Щороку, обсяг інформації експоненціально зростає і забезпечення безпеки та управління нашим інформаційним світом, стає ще більш важливим і складним.

Клієнти все частіше стурбовані тим, як забезпечити і керувати їх зростаючим обсягом інформації – від цифрових фотографій до критично важливої ​​бізнес-інформації. У Symantec є рішення для будь-яких завдань, пов’язаних з інформаційною безпекою.

Лінійка продуктів розробника:

Symantec:

  • Endpoint Protection – забезпечує захист кінцевих точок як фізичних, так і віртуальних систем від абсолютно всіх видів атак.
  • Endpoint Protection Small Business Edition – єдиний і незалежний інтегрований продукт, створений для захисту серверів, настільних і портативних комп’ютерів від вірусів, шкідливого коду і програм-шпигунів.
  • Protection Suite Enterprise Edition – це комплексний продукт, що поєднує в собі ефективний захист інформаційних систем, web-ресурсів та поштових серверів від всіх видів атак, включаючи спам, віруси, шпигунські та рекламні розробки.
  • Protection Suite Small Business Edition – комплекс програмних засобів для захисту важливих бізнес-додатків разом з даними від різних видів атак.
  • Protection Suite Advanced Business Edition – комплекс інструментів захисту найбільш важливих ресурсів організації, таких як настільні комп’ютери та сервери.
  • Сімейство Symantec Protection Suite – комплект інструментів для захисту найбільш важливих ресурсів всіх видів бізнесу.

Norton:

  • Norton AntiVirus – забезпечує блокування троянів, різних черв’яків, шпигунів, вірусів, руткітів та багатьох інших інтернет-загроз.
  • Norton Internet Security – надає всебічний захист від вірусів, витоку персональних даних та шпигунства протягом часу інтернет-активності.
  • Norton 360 – є комплексним автоматичним захистом робочих станцій, файлів, а також ідентифікаційних даних від різних вірусів і шпигунських програм.

Офіційний сайт: http://www.symantec.com/ru/ru/

Купити продукти Symantec