Sony Creative Software

Компанія SOFTICO є офіційним реселером продуктів Sony Creative Software в Україні. Ви можете купити у нас рішення Sony Creative Software, а також отримати консультацію з приводу цін, ліцензування та підтримки. Ціна продуктів залежить від моделі ліцензування. Наші фахівці з радістю проконсультують Вас, як оптимальніше всього купити ліцензії Sony Creative Software в вашому конкретному випадку.

Компанія Sony Creative Software входить до складу транснаціональної корпорації Sony і займається розробкою програмного забезпечення для роботи з цифровими форматами аудіо, відео, музичних, DVD і медіа-носіїв. Продукція Sony Creative Software затребувана в багатьох сферах діяльності, пов’язаних з творчістю і масовою комунікацією: в телебаченні, кінематографі, створенні відео і комп’ютерних ігор, записи, в освітніх цілях і т.д.

Sony Creative Software є виробником Sony Pictures Sound Effects Series – колекції ексклюзивних звукових ефектів, Sony Sound Series – набору безгонорарних лупів і музики, Vision Series – засоби створення відеоефектів. Крім того, компанії належить www.ACIDplanet.com – перший сайт для незалежних музикантів.

Sony Creative Software займається розробкою оновлень до апаратного забезпечення Sony, включаючи PlayStation Portable та мобільні телефони Sony Ericsson. Користувачі продуктів Sony Creative Software проживають у всіх частинах земної кулі.

Програмне забезпечення Sony Creative Software підходить для будь-якого рівня підготовки. Так, системи Sound Forge, ACID і Vegas розраховані як на професіоналів, так і на любителів.

Офіційний сайт: http://www.sonycreativesoftware.com/