Acronis

Компанія SOFTICO є авторизованим дистриб’ютором продуктів Acronis в Україні. Ви можете купити у нас рішення Acronis, а також отримати консультацію щодо цін, ліцензування та підтримки. Ціна продуктів залежить від моделі ліцензування. Наші фахівці з радістю проконсультують Вас, як оптимальніше всього купити ліцензії Acronis у вашому конкретному випадку.

Офіційний сайт: www.acronis.com

Провідний розробник рішень з ІТ-безпеки, призначених для корпоративних і домашніх користувачів. Компанія Acronis встановлює стандарт кібербезпеки завдяки своїм інноваційним рішенням для резервного копіювання, захисту від шкідливого ПЗ, аварійного відновлення, зберігання корпоративних файлів, а також для синхронізації і обміну файлами. Аутентифікація даних на основі ланцюжка блоків і унікальної гібридної хмарної архітектури. Удосконалена технологія Acronis Active Protection на основі штучного інтелекту, яка удостоєна нагородами. Продукти Acronis, захищають всі дані в будь-якому середовищі, включаючи фізичні, віртуальні, хмарні, мобільні робочі навантаження і додатки – і все за низькими цінами.

Програмне забезпечення розробника:

  • Acronis Cyber ​​Backup (Standard / Advanced) – Найшвидше в світі рішення для резервного копіювання, яке захищає ваші дані, розташовані локально, в віддалених системах, в приватних і загальнодоступних хмарах, а так само на мобільних пристроях.
  • Acronis Cloud Storage – Підписка на найбезпечніше хмарне сховище.
  • Acronis Disaster Recovery – Рішення для відновлення серверів або центрів обробки даних натисненням однієї кнопки.
  • Acronis Files Advanced – Безпечний доступ до файлів, синхронізація і обмін, так само є можливість редагування в додатках Microsoft Office і ПДФ файлів.
  • Acronis Files Connect (раніше – ExtremeZ-IP) – Спрощення підключення комп’ютерів Mac до файлових серверів Windows і NAS по протоколу Apple Filing Protocol (AFP) замість протоколу SMB.
  • Acronis Snap Deploy – поставте сотні систем так швидко, як можете.
  • Acronis Monitoring Service – Уніфікований моніторинг на основі SaaS для хмарних, локальних і гібридних ІТ-інфраструктур.
  • Acronis Disk Director -Якщо потрібно оптимізувати використання дисків сервера і робочої станції
  • Acronis True Image – Поєднуючи надійне резервне копіювання з перевіреною антивірусною технологією, унікальне рішення для кібербезпеки ефективно захищає всі ваші дані, додатки і системи.

Рішенням Acronis, довіряють більше 5,5 мільйонів споживачів і 500 000 підприємств. Продукти Acronis використовують в 150 країнах і вони доступні більш ніж на 30 мовах. Численні професійні нагороди, а також належність бізнес-замовників до різних галузей економіки підтверджують універсальність, ефективність і затребуваність програмного забезпечення Acronis.

Політика ліцензування Acronis

Купити продукты Acronis