Компанія ESET ― лідер у галузі інформаційної безпеки ― здобула статус лідера за результатами рейтингу G2 за літо 2022 року. Зокрема комплексне рішення ESET PROTECT Advanced отримало високі оцінки від користувачів платформи G2 за показниками задоволення від продукту та присутності на ринку.

В останніх звітах G2 Grid® аналізувалися антивірусне програмне забезпечення, управління робочими станціями, а також комплексні рішення для захисту робочих станцій та мобільних пристроїв. ESET відзначилась у сегменті рішень для компаній із чисельністю співробітників до 1000 осіб, здобувши високі результати у трьох категоріях.

«Ми раді отримати звання лідера у звітах G2. Наша мета — забезпечити цифровий захист для безперебійної та безпечної роботи систем організації, тому здобути це визнання є честю для нас, — коментує Міхаль Янкех, віце-президент ESET у сегменті рішень для малого та середнього бізнесу та MSP. — Жоден сучасний бізнес, великий чи малий, не може функціонувати без ефективного реагування на ІТ-інциденти. Ми віримо, що завдяки потужним технологіям ESET для запобігання, виявлення та реагування з управлінням через єдину платформу ESET PROTECT, підприємства можуть забезпечити багаторівневий та ефективний захист своїх корпоративних мереж».

Протягом понад 30 років ESET продовжує інвестувати значні кошти у розвиток багаторівневих технологій, які запобігають інфікуванню робочих станцій та систем користувачів як відомими, так і новими загрозами. Платформа ESET PROTECT була розроблена з урахуванням потреб користувачів ESET, а її головною метою є допомога ІТ-адміністраторам в управлінні ризиками безпеки в корпоративному середовищі.

Джерело: ESET 

З питань придбання продуктів ESET звертайтесь до наших спеціалістів +380 (44) 383 4410 або sales@softico.ua.