Figma

Ви можете купити у нас рішення Figma, а також отримати консультацію щодо цін, ліцензування та підтримки. Ціна продуктів залежить від моделі ліцензування. Наші фахівці з радістю проконсультують вас, як оптимальніше всього купити ліцензії Figma у вашому конкретному випадку.

Figma була запущена в 2015 році після майже піврічного підготовчого періоду. Передумовою для виходу в світ стало створення спільного дизайнерського продукту на основі хмарних обчислень, що представляє собою аналог Google Docs в сфері дизайну.

З тих пір компанія Figma почала створювати свою платформу, щоб розширити можливості роботи і спростити доступ до сучасних рішень, як для індивідуальних дизайнерів, так і для невеликих фірм і гігантських компаній. Наприклад, в 2019 році компанія запустила плагіни, що дозволяють розробникам вбудовувати в додаток власні інструменти, такі як плагін, що дозволяє дизайнерам автоматично перейменовувати і організовувати свої шари у міру роботи (Rename.it), і плагін, що дає користувачам можливість додавати текст, який вони можуть автоматично знаходити і замінювати в подальшому (Content Buddy).

Купити продукти Figma