Вебінар:

“Хмарні сервіси для оптимізації процесу проектування в SOLIDWORKS”

Приєднуйтесь до нашого вебінару 22 лютого об 11:00 і дізнайтесь, як заощадити час на проектуванні завдяки хмарним сервісам 3DEXPERIENCE для SOLIDWORKS

Запрошуємо відвідати наш вебінар, присвячений використанню хмарних сервісів 3DEXPERIENCE для оптимізації проектування, яке є необхідною складовою оновленої програми технічної підтримки рішень SOLIDWORKS.

Завдяки цим інноваційним сервісам ви зможете значно заощадити час, присвячений управлінню даними, та зосередитись на самому проектуванні. Ми покажемо вам, як використовувати зручні та готові інструменти платформи 3DEXPERIENCE для співпраці на базі хмарних служб, що дозволить забути про рутинні завдання.

СПІКЕР

Олександр Борченко,

Certified Engineer SOLIDWORKS, SOFTICO

Під час вебінару ми покажемо вам, як легко обмінюватися 3D моделями, проводити обговорення, додавати коментарі та зауваження просто надсилаючи веб-посилання. Ви отримаєте можливість зберігати ваші дані у безпечному та спеціально створеному для CAD даних хмарному сховищі на базі платформи 3DEXPERIENCE, що дозволить вам з легкістю контролювати версії документів, стан погодження, спільно проектувати та відслідковувати запити на зміни.

Приєднуйтесь до нашого вебінару, щоб дізнатися більше про переваги використання хмарних сервісів 3DEXPERIENCE та як вони можуть полегшити вашу роботу з проектуванням.

Дата: 22 лютого 2024 року

Час: 11:00

Зустрічаємось на платформі YouTube!

Заповніть форму реєстрації, щоб стати учасником вебінару. Нові можливості чекають на вас!