ESET Endpoint Antivirus

Ви можете дізнатися ціну і купити ліцензії ESET Endpoint Antivirus звернувшись до відділу продажу SOFTICO. Компанія SOFTICO є офіційним дистриб’ютором продуктів ESET Endpoint Antivirus в Україні. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію по ліцензуванню, а також технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

ESET Endpoint Antivirus – провідний багаторівневий захист від шкідливих програм.

Повний опис

Перевірена технологія ESET NOD32® забезпечує надійний захист від сучасного шкідливого програмного забезпечення з мінімальним впливом на роботу системи і неперевершеною швидкістю для:

  • Захисту від програм-вимагачів
  • Блокування цілеспрямованих атак
  • Запобігання втрати даних
  • Виявлення «0-денних» загроз

Сервер управління
Всіма продуктами ESET для захисту робочих станцій, включаючи мобільні пристрої, можна керувати з єдиної консолі за допомогою інструменту ESET Security Management Center, який встановлюється на Windows або Linux. Крім цього, для швидкого і легкого налаштування користувачі можуть імпортувати віртуальний пристрій.

Машинне навчання
Починаючи ще з 1997 року, всі продукти ESET для захисту робочих станцій використовують машинне навчання на додаток до інших рівнів захисту. Зокрема, машинне навчання використовується в формі консолідованої вихідної і нейронної мережі.

Багаторівневий захист
Одного рівня захисту недостатньо для протидії сучасним складним загрозам. Тому всі продукти для захисту робочих станцій мають можливість виявляти шкідливі програми до, під час і після запуску. Зосереджуючись не тільки на певній частині життєвого циклу шкідливих програм, продукти ESET забезпечують найвищий рівень захисту.