MDaemon Technologies

Ви можете купити у нас рішення MDaemon Technologies, а також отримати консультацію з приводу цін, ліцензування та підтримки. Ціна продуктів залежить від моделі ліцензування. Наші фахівці з радістю проконсультують Вас, як оптимальніше всього купити ліцензії MDaemon Technologies в вашому конкретному випадку.

Заснована в 1996 році компанія MDaemon Technologies займається розробкою доступних і безпечних рішень для комунікації та спільної роботи в малих, середніх і великих організаціях. Продукти компанії представлені в 90 країнах на 25 мовах світу.

Флагманське програмне забезпечення MDaemon Technologies – сервер MDaemon Messaging Server і додаток SecurityGateway for Exchange / SMTP Servers, що реалізують новітні технології захисту і вимагають мінімальних зусиль по супроводу та адміністрування.

Серед клієнтів MDaemon Technologies – представники малого, середнього і великого бізнесу, яким необхідна економічна і функціональна платформа корпоративної комунікації. Компаніям з обмеженими IT-ресурсами рішення вендора дозволяють витрачати мінімум коштів і зусиль на адміністрування і супровід. Продукти MDaemon Technologies використовують фахівці, зайняті в юриспруденції, медицині, освіті, промисловості та держуправлінні.

MDaemon Technologies бере активну участь в галузевих асоціаціях і заходах, а також дотримується політики соціально відповідального бізнесу.

Програмне забезпечення MDaemon Technologies:

  • MDaemon Messaging Server – всеосяжне рішення для обміну повідомленнями та спільної роботи в малих і середніх організаціях.
  • SecurityPlus for MDaemon – рішення для захисту від вірусів і спаму поштового сервера MDaemon.
  • Outlook Connector for MDaemon – інструмент надання групових функцій Microsoft Outlook за рахунок використання MDaemon в якості платформи для поштового сервера.
  • SecurityGateway for Exchange / SMTP Servers – програма захисту систем обміну повідомленнями на базі серверів Microsoft Exchange і SMTP від ​​атак шкідливого ПЗ, підробки повідомлень і крадіжки електронних адрес.
  • ProtectionPlus for Security Gateway – додатковий рівень захисту від вірусів і епідемій кіберзагроз в системі безпеки SecurityGateway for Exchange / SMTP Servers.
  • RelayFax – факс-сервер з можливостями OCR і підтримкою TWAIN.

Офіційний сайт: http://www.altn.com/

Купити продукти MDaemon Technologies