SecurityGateway for Exchange/SMTP Servers

Ви можете придбати ліцензії SecurityGateway for Exchange / SMTP Servers, звернувшись до відділу продажу SOFTICO. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію щодо ліцензування, а також професійну технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

SecurityGateway for Exchange / SMTP Servers – це міжмережевий екран для Microsoft Exchange або SMTP, що надає потужні та економічні інструменти фільтрації спаму електронної пошти.

Повний опис

SecurityGateway for Exchange / SMTP Servers також захищає поштові скриньки від вірусів, фішингу, спуфінгу та інших форм шкідливого ПЗ, здатного завдати шкоди бізнес-комунікації. Файрвол SecurityGateway for Exchange / SMTP Servers пропонує інструментарій для аналізу, менеджменту та звітності про поведінку вхідного і вихідного поштового трафіку сервера Microsoft Exchange Server або будь-якого SMTP-сервера електронної пошти.

Основні функції:

  • Просте адміністрування. Інтуїтивно зрозумілий, орієнтований на завдання інтерфейс дозволяє адміністраторам з мінімальними зусиллями виконувати рутинні завдання. Адміністративні функції можуть бути делеговані адміністраторам доменів, а кінцеві користувачі отримують право визначати подальшу долю повідомлень без необхідності звертатися до адміністратора.
  • Всеосяжна звітність. У звітах збирається вся інформація по поведінці поштового трафіку і потенційних проблем. Всі звіти підтримують надання детальних відомостей з тих чи інших аспектів безпеки електронної пошти.
  • Точне виявлення загроз. Завдяки численним інструментам аналізу загроз різного виду, SecurityGateway for Exchange / SMTP блокує спам, віруси, фішинг і спуфинг на 99% і практично не подає хибних позитивних спрацьовувань.
  • Запобігання втрати даних. На додаток до фільтрування вхідного трафіку програма також блокує листи, що відправляються. Зручний інтерфейс дозволяє створювати політики виявлення та запобігання неавторизованих передач конфіденційної інформації за межі корпоративної мережі.
  • Потужна фільтрація. Передова технологія фільтрації заснована на мові SIEVE – визнаній в індустрії стандарті фільтрації пошти. Адміністратори можуть розширювати її функціонал за рахунок використання власних SIEVE-скриптів.
  • Налаштування рівня захисту. Унікальний метод контролю дозволяє адміністраторам серверів електронної пошти гнучко розставляти пріоритети в порядку проходження операцій, які будуть виконувати правила захисту при аналізі вхідного і вихідного трафіку.