SecurityPlus for MDaemon

Ви можете придбати ліцензії SecurityPlus for MDaemon, звернувшись до відділу продажу SOFTICO. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію щодо ліцензування, а також професійну технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

SecurityPlus for MDaemon представляє собою рішення для захисту від вірусів і спаму поштового сервера MDaemon Messaging Server.

Повний опис

Додаток SecurityPlus for MDaemon включає в себе: інструмент блокування спаму і засіб захисту від вірусів в реальному часі, технології Recurrent Pattern Detection, Zero Hour Virus Outbreak, Inline Email Antivirus Protection, Urgent Update Notification та багато інших.

SecurityPlus for MDaemon доповнює і розширює вбудовані інструменти безпеки для MDaemon Messaging Server, формуючи щит, який блокує загрози до їх попадання в IT-інфраструктуру організації за рахунок поєднання різних механізмів захисту. Додаток автоматично завантажує і встановлює оновлення, є доступним на різних мовах і проактивно захищає користувачів електронної пошти від спаму, вірусів, фішингу, шпигунського ПЗ та інших типів небажаних і невідомих компонентів.

Основні характеристики:

  • ТехнологіяInline Email Antivirus Protection. SecurityPlus порядково сканує електронні листи під час кожного SMTP-сеансу, ефективно блокуючи шкідливе ПЗ на вході в мережу. Коли заражене повідомлення виявляється програмою, вона забороняє приймати цей лист і будь-яке його вкладення.
  • Технологія Zero Hour Virus Outbreak забезпечує захист від спаму, вірусів і шпигунських програм, використовуючи метод порівняльного аналізу поштових повідомлень. Модуль включає в себе компоненти захисту від спаму в реальному часі і виявлення загроз нульового дня.
  • Технологія Recurrent Pattern Detection. Дозволяє витягувати і аналізувати шаблони для визначення потенційно небезпечних об’єктів для електронної пошти.
  • Оповіщення про термінові оновлення. Надає додаткові антивірусні визначення крім регулярних оновлень за розкладом. Коли в «Лабораторії Касперського» виявляються нові, високонебезпечні віруси, SecurityPlus запускає автоматичне оновлення антивірусних баз.
  • Універсальний контроль. Система ідентифікує заражені файлові вкладення в текстовому і HTML-форматі і пропонує користувачеві заблокувати, вилікувати, видалити, відправити в карантин ці дані або виконати фільтрацію за допомогою модуля Content Filter.
  • Ведення журналів. SecurityPlus for MDaemon включає в себе адміністративний журнал, реєструючий тип, час і місце розташування знайдених вірусів.