Купити ActiveSync for MDaemon

Ви можете придбати ліцензії ActiveSync for MDaemon, звернувшись до відділу продажу SOFTICO. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію щодо ліцензування, а також професійну технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

ActiveSync for MDaemon надає функції синхронізації даних в задачах, календарях, контактах і електронній пошті користувачів з сервером MDaemon, обліковими записами WorldClient (поштовий web-клієнт MDaemon) або Outlook (за допомогою плагіна Outlook Connector) і мобільними записами, оснащеними ActiveSync.

Повний опис

Інструмент Alt-N Technologies ActiveSync for MDaemon встановлюється разом з сервером MDaemon Messaging Server, але ліцензується окремо.

Інші можливості продукту Alt-N Technologies ActiveSync for MDaemon включають в себе налаштування політик для доступу пристроїв, віддалене стирання даних, автоматичне виявлення пристроїв, синхронізацію безлічі папок, глобальний пошук адрес, зашифровані передачі по протоколу SSL, створення білих і чорних списків пристроїв, відключення від неактивних пристроїв і контроль використання протоколів для пристроїв.

Основні функції:

Відсутність необхідності в установці і супроводі проміжного сервера.
Пряме підключення між мобільним пристроєм і сервером, що дозволяє уникати передач інформації через сторонню мережу і пов’язаних з ними ризиків простоїв і порушення безпеки.
Можливість повністю контролювати дотримання IT-політик.

Alt-N Technologies ActiveSync for MDaemon забезпечує найвищий рівень інтеграції з новітніми мобільними пристроями, включаючи iPhone / iPad, BlackBerry 10, Android і Windows Mobile / Windows Phone, і є доступним для більшості мобільних платформ. Рішення дозволяє мінімізувати обсяг даних, переданих по мобільній мережі.