MDaemon Messaging Server

Ви можете придбати ліцензії MDaemon Messaging Server, звернувшись до відділу продажу SOFTICO. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію щодо ліцензування, а також професійну технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

MDaemon Messaging Server – це сервер електронної пошти, який є вдалою альтернативної платформи Microsoft Exchange для малого і середнього бізнесу.

Повний опис

Поштовий сервер MDaemon Messaging Server підтримує протоколи IMAP, SMTP, POP3 і ActiveSync, надаючи високу продуктивність роботи і зручний інтерфейс користувача. Alt-N Technologies MDaemon Messaging Server пропонує повний набір можливостей поштового сервера, захищає користувачів від спаму і вірусів, забезпечує повну безпеку, web-доступ до пошти через WorldClient, віддалене адміністрування.

Завдяки серверу компанії можуть побудувати повноцінну корпоративну систему обміну повідомленнями з використанням декількох доменів, web-доступу, спільних ресурсів, глобальних списків контактів та ін. Інтернет-провайдери отримають можливість підтримки великої кількості доменів з певними IP-адресами для кожного клієнта.

Характеристики MDaemon Messaging Server:

  • Поштовий сервер. Програма доступна на декількох мовах, підтримує поштові списки, фільтрацію контента, протоколи IMAP, SMTP, POP3 і ActiveSync, безліч доменів і надає гнучкі інструменти адміністрування.
  • Захист електронної пошти. MDaemon поєднує в собі кілька технологій безпеки, такі як контроль передач, IP- «щит», SMTP-аутентифікація і зворотний перегляд DNS. Сервер реалізує передові механізми аутентифікації електронної пошти – Vouch By Reference (VBR), оцінює і позначає перевірені повідомлення за допомогою методів DKIM, DK, Sender-ID і SPF. У поєднанні з антиспам-модулем, баєсовским навчанням, шифруванням, захистом від фальшивих адрес повернення і модулем SecurityPlus сервер забезпечує проактивне блокування загроз для корпоративної комунікації.
  • Архівація електронної пошти. Інтегровані функції архівації електронних листів спрощують захист поштових скриньок і виконання вимог IT-політик в організації.
  • Управління мобільними пристроями. MDaemon підтримує більшість популярних мобільних пристроїв незалежно від їх платформи, дозволяючи отримувати бездротовий доступ до листів, календарів, контактів, завдань та іншої важливої ​​інформації, що зберігається віддалено на поштовому сервері організації. WorldClient. Web-клієнт, що забезпечує спільну групову роботу – загальний доступ до папок, календарів, контактів, завдань, нотаток і списків розсилок через інтернет-браузер з будь-якого настільного ПК. Підтримуються графічні елементи всередині HTML-тексту повідомлення, а також забезпечується з web-браузером Internet Explorer 11.
  • Remote Admin. Зручний інструмент віддаленого адміністрування, що надає повний доступ до всього функціоналу MDaemon з будь-якого комп’ютера за допомогою web-браузера та інтернет-підключення. Адміністратори можуть редагувати і додавати облікові записи користувачів, напряму змінювати файли конфігурацій, переглядати журнали подій і т. д. Засоби SSL-шифрування забезпечують захист віддаленого доступу за допомогою HTTPS, функція Account Manager дозволяють адміністраторам миттєво бачити користувачів ActiveSync і Outlook Connector. Інструмент Queue Management призначається для перегляду потових черг, їх «заморозки» і переміщення повідомлень між ними. Instant Messenger. Клієнт, який надає можливості безпечного обміну миттєвими повідомленнями, журналювання, обміну файлами, синхронізації адресних книг, групового чату і генерації повідомлень.
  • Система реєстрації продукту. Система використовує забезпечений цифровим підписом ліцензійний файл на базі XML. Такий підхід забезпечує більшу гнучкість: при установці файл автоматично завантажується, а потім автоматично і регулярно оновлюється за розкладом. Динамічні повідомлення на екрані. Сповіщення, які генеруються власнику пошти після певного числа невдалих спроб аутентифікації, містять ще більше інформації. Повідомлення містять у собі дату, час, IP-адреса і протокол. ActiveSync for MDaemon – загальні папки. Сервер ActiveSync тепер підтримує загальні папки на додаток до персональних і публічних з метою розміщення там електронної пошти, календарних подій, контактів, завдань і заміток. Доступ до таких папок може надаватися на глобальному рівні, рівні домену і облікового запису.

Версії:

  • Lite (раніше Standard) – забезпечує основний перелік функцій, необхідних в умовах роботи невеликого офісу. Максимальне число акаунтів – 50.
  • Pro – значно розширює можливості версії Lite і не обмежує кількість акаунтів. Редакція Pro має функції підтримки IMAP, взаємодії з Active Directory для підтримки облікових записів і списків розсилки. Помітну увагу приділено засобам протидії спаму на рівні сервера: SpamAssassin, підтримка технології Sender ID і «сірих списків» з можливістю ведення індивідуальних білих списків.