Outlook Connector for MDaemon

Ви можете придбати ліцензії Оutlook Connector for MDaemon, звернувшись до відділу продажу SOFTICO. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію щодо ліцензування, а також професійну технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

Outlook Connector for MDaemon надає користувачам сервера електронної пошти MDaemon Messaging Server функції групової роботи Microsoft Outlook.

Повний опис

Завдяки додатку Outlook Connector for MDaemon співробітники можуть використовувати Microsoft Outlook в якості свого поштового клієнта, незважаючи на те, що поштовим сервером є не Microsoft Exchange, а MDaemon Messaging Server. Конектор Outlook Connector for MDaemon надає функції спільної і групової роботи за рахунок підключення сервера MDaemon до клієнта Outlook, після цього користувачі отримують доступ до звичного середовища з поштовими скриньками, календарями, адресними книгами, завданнями, списками розсилок і нотатками.

Outlook Connector гарантує безперервну взаємодію співробітників невеликих організацій і компаній середніх розмірів. Передану за допомогою Outlook Connector інформацію можна переглядати за допомогою WorldClient або Outlook, при цьому додавання або зміни, зроблені в Outlook, синхронізуються в режимі реального часу на сервері. Обмін даними можна проводити через мережеву пошту MDaemon WorldClient. Конектор надає інтерфейс, за допомогою якого зручно встановлювати статус користувача, налаштовувати опцію генерації автоматичних відповідних повідомлень, визначати опції для основних і допоміжних папок.

Основні функції:

  • Взаємодія з клієнтом Outlook. Доступ до повідомлень, календарів, контактів, списків розсилок, нотаток, завдань Outlook за допомогою поштового сервера MDaemon. Використання знайомих інструментів Outlook без необхідності вивчати нові правила групової роботи. Спільний доступ до календарів дозволяє переглядати, додавати, змінювати і видаляти зустрічі або інші календарі.
  • Підтримка функцій Outlook. Додаток Outlook Connector є сумісним з популярними можливостями Outlook, включаючи угруповання повідомлень. Доповнення і зміни, зроблені в Outlook, автоматично синхронізуються в реальному часі на сервері. Підтримуються функції підтвердження доставки та негайної відправки листів.
  • Спільна робота корпоративного класу. Невеликі і середні за розміром організації отримують функціонал по спільній роботі рівня великих організацій – без необхідності створювати великий IT-відділ. Конектор Outlook Connector зручний в установці, налаштуванні і супроводі, використовуючи стандартні в індустрії протоколи SMTP і IMAP.
  • Простий супровід. Додавання користувачів в індивідуальному або пакетному режимі, автоматичне додавання користувачів Outlook при первинному завантаженні, актуалізація списків контактів, за замовчуванням створення простих точок входу для початківців, надання додаткових опцій налаштування для досвідчених користувачів.
  • Асистент-автовідповідач. Інструмент Out-of-Office Assistant допомагає швидко створювати і активувати повідомлення-автовідповіді на випадок відсутності користувача в офісі.
  • Налаштування прав доступу. Контроль того, хто може переглядати, додавати, видаляти і змінювати інформацію в пошті. Права доступу можна застосовувати до основних папок і субпапок.
  • Додаткові налаштування. Outlook Connector підтримує SSL, TLS і SMTP-аутентифікацію для організації захищеної поштової комунікації.