Компанія MSAB, лідер в області мобільної криміналістики, випустила оновлену версію XRY 9.0.2 – з підтримкою нової програми в Photon Auto з додатковою підтримкою для Samsung Galaxy S & A & J серії з чіпсетами Exynos та новіших чіпсетів Spreadtrum.

У новій версії XRY представлений ряд покращених можливостей, при цьому особлива увага приділяється тому, щоб експерти та правоохоронні органи могли швидше і простіше отримувати дані з мобільних пристроїв та додатків.

XRY Photon тепер підтримує автоматичне вилучення даних з програми Telegram, включаючи архівні чати, дзвінки, розташування, фотографії та багато іншого. Доопрацьовано витяг даних з WhatsApp в пристроях на базі Android.

Також можливості XRY Photon охоплюють тисячі різних додатків.

Нова версія XRY розширює підтримку фізичного вилучення і декодування для пристроїв Samsung Galaxy з чіпсетами Exynos серій S & A & J, додавши 16 моделей, що дозволить експертам отримувати доступ до даних з багатьох сучасних смартфонів Exynos з чіпом, навіть в тих випадках коли пристрій заблоковано.

Крім цього, розробники додали додаткову фізичну підтримку пристроїв під управлінням Android 8.0 і 8.1, в тому числі новий загальний профіль.

XRY пропонує повну підтримку фізичного вилучення для нового чіпсета Spreadtrum, використовуваного в Nokia 105 (версія 2019).

Новий XRY також забезпечує покращене декодування файлів, що дозволить відновлювати ще більше даних, ніж раніше.

Джерело MSAB 

З питань придбання рішень MSAB звертайтеся до наших фахівців +380 (44) 383 4410 або sales@softico.ua